Головна » Витоки Marvel розкривають погані новини про фільм “Блейд”

Витоки Marvel розкривають погані новини про фільм “Блейд”

Витоки Marvel розкривають погані новини про фільм "Блейд" (Фото: google)
Витоки Marvel розкривають погані новини про фільм “Блейд” (Фото: google)

У світі кінематографічного всесвіту Marvel завжди є місце для інтриг і очікування. Нещодавні витоки викликали дуже великий інтерес шанувальників MCU.

Рекомендації Кіно Клубу: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Як повідомляє HolyField News, наступні зміни можуть торкнутися одного з найочікуваніших проектів студії – Блейд. Перезапуск з Махершаллою Алі може бути перенесений з осені 2025 року на 2026 рік. Це рішення, якщо воно підтвердиться, викличе хвилю розчарування серед фанатів, але, судячи з усього, Marvel Studios хоче зробити все якнайкраще. При цьому вказано, що зйомки розпочнуться вже цього літа.

У той час як деякі проекти можуть бути відкладені, інші, схоже, знаходяться на фінішній прямій. Серіал «Диво-людина» вже знято. Однак, швидше за все, доведеться трохи почекати, оскільки прем’єра запланована після виходу фільму “Фантастична четвірка“, тобто після липня 2025 року.

Ще один проект, який, здається, не за горами, – серіал «Залізне серце». Як повідомляє HolyField News, робота над ним вже завершена, і студія має намір представити його глядачам до кінця 2025 року. Схоже, вони просто вирішили втриматися за шоу, оскільки історія так чи інакше стосується інших проєктів, до яких ще далеко.

Зрештою, тільки час покаже, які з цих чуток виявляться правдою, а які так і залишаться лише здогадками.

Прокрутити вгору