Головна » Мелодрами від Netflix, які додадуть романтики у самотній вечір

Мелодрами від Netflix, які додадуть романтики у самотній вечір

Мелодрами від Netflix (Фото: google)
Мелодрами від Netflix (Фото: google)

Хочете додати трошки романтики до вашого вечора? Мелодрами – саме те, що ви шукаєте! Netflix пропонує незабутню колекцію фільмів, які вже полонили серця кіноманів. Ці шедеври кінематографу здатні розтопити ваше серце і зробити вечір особливим.

Рекомендації редакції: Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix: Добірка

“Ребека” (2020)

У головних ролях: Лілі Джеймс, Армі Хамер, Крістін Скотт Томас.

“Ребека” – це захоплива мелодрама, що розповідає історію молодої жінки без імені, яка стає дружиною вдівця Максима де Уінтера та переїжджає до його величезного замку Мандерлі. Її нове життя швидко стикається з містичним минулим, коли вона починає відчувати тінь попередньої дружини Максима – загадкової Ребеки, яка загинула в таємничих обставинах. Поступово розкриваються темні таємниці Мандерлі, і героїня опиняється в середині заплутаної мережі інтриг, бажань та зради. Напруженість стосунків і неймовірна хімія між головними героями роблять цей фільм непередбачуваним і захоплюючим до останньої секунди.

Офіційний трейлер

“До тебе чи до мене” (2023)

У головних ролях: Різ Візерспун, Ештон Кутчер, Веслі Кіммел.

У фільмі “До тебе чи до мене” давні друзі з дитинства, Деббі та Пітер, знову зустрічаються у важкий момент свого життя. Деббі, яка виховує свого сина самостійно після розлучення, і Пітер, який працює над своєю кар’єрою в іншому місті, вирішують помінятися будинками на тиждень, щоб відволіктися від щоденних проблем. Ця угода веде до численних комічних ситуацій і несподіваних відкриттів, а також розкриває нові аспекти їхніх стосунків. Поступово вони розуміють, що між ними виникають ніжні романтичні почуття. Це історія про довіру, взаєморозуміння та можливість отримати другий шанс на кохання.

Офіційний трейлер

“Досконале поєднання” (2022)

У головних ролях: Вікторія Джастіс, Адам Демос, Ніколас Браун, Люсі Дарак.

У фільмі “Досконале поєднання” молода та цілеспрямована Лола Альварес вирішує покинути велику виноробну компанію, щоб заснувати власний бізнес. Її мета – отримати як клієнта австралійську компанію “Вина сім’ї Вон”, яка славиться своїм вином. Проте, щоб здобути їхню довіру, Лолі потрібно працювати на ранчо сімейства Вон. Ця історія про відданість, впевненість та бажання досягти своєї мети попри всі випробування. Чи зможе Лола переконати власників ранчо у своїй здатності принести їм користь? Відповідь шукайте у фільмі.

Офіційний трейлер

Ці фільми – це не лише розвага, а й можливість пережити емоційну подорож, яка залишиться з вами надовго. Насолоджуйтеся кожною хвилиною!

Прокрутити вгору