Головна » Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix: Добірка

Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix: Добірка

Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix (Фото: google)
Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix (Фото: google)

Коли потрібно відпочити та розслабитися, найперше, що приходить на думку – це переглянути цікавий фільм. На стрімінговій платформі Netflix кіноманам пропонується безліч варіантів для вибору, і вони можуть насолоджуватися найкращими стрічками у будь-якому куточку планети та в будь-який зручний час.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Сьогодні, коли багато хто має вихідний, давайте згадаємо найпопулярніші фільми на Netflix, які підкорили серця глядачів. Запрошуємо вас обрати один з них та насолодитися переглядом.

“Червоне повідомлення”

Кількість переглядів – 230,9 мільйона

У цьому захоплюючому трилері відомий агент Інтерполу Джон Гартлі вистежує невловиму викрадачку мистецтва Сару Блек. Проте власні хитрощі Блек призводять до того, що сам Гартлі опиняється за ґратами. Тепер він разом з досвідченим аферистом Ноланом Бутом змушений вибиратися з в’язниці, щоб відновити свою репутацію та очистити ім’я, тим часом як Бут мріє про помилування та повернення своєї свободи.

Трейлер

“Не дивіться вгору”

Кількість переглядів – 171,4 мільйона

Доктор Рендалл Мінді та молодший науковий співробітник Кейт Дабіанскі оприлюднили шокуючі розрахунки, що свідчать про те, що масивна комета наближається до Землі з майже стовідсотковою ймовірністю зіткнення. Незважаючи на зусилля вчених попередити про цю небезпеку, здається, політики та журналісти більше зацікавлені у використанні катастрофи для власних цілей, ніж у врегулюванні ситуації.

Трейлер

“Проєкт Адам”

Кількість переглядів – 157,6 мільйона

У центрі сюжету – молодий хлопець на ім’я Адам Рід, який переживає втрату батька. Зустрівши свого майбутнього “я” у гаражі після таємничої події, Адам дізнається про унікальну місію, пов’язану з його батьком, яку він повинен виконати.

Трейлер

“Пташиний короб”

Кількість переглядів – 157,4 мільйона

Ця емоційна драма розповідає про жінку на ім’я Малорі, яка, стикнувшись з загрозою невидимого ворога, намагається вижити, залишаючись у безпеці разом зі своїми дітьми.

Трейлер

“Ілюзія безпеки”

Кількість переглядів – 143,4 мільйона

У цьому трилері технічний експерт, який знаходиться на футбольному матчі зі своєю дочкою, раптом опиняється у вибуховій ситуації, де йому доведеться виявити всю свою винахідливість, щоб врятувати себе та свою родину.

Трейлер

“Сіра людина”

Кількість переглядів – 139,3 мільйона

У цій кримінальній драмі вчений, який отримує надприродні здібності після експерименту з гравітацією, знаходиться на шляху злочинної машини, використовуючи свої нові здібності для боротьби зі злочином.

Трейлер

“Ми можемо бути героями”

Кількість переглядів – 137,3 мільйона

У цьому науково-фантастичному фільмі група молодих людей з надприродними здібностями об’єднується, щоб захистити світ від загрози зла, використовуючи свої суперсили.

Трейлер

“Мати”

Кількість переглядів – 136,4 мільйона

Цей психологічний трилер розповідає про жінку, яка повертається до свого рідного міста і зіткнувається зі своєю темною і секретною минувшиною, яка загрожує їй і її родині.

Трейлер

“Ножі наголо: Скляна цибуля”

Кількість переглядів – 136,3 мільйона

Відомий детектив Бенуа Бланк вирушає до Греції, щоб розгадати таємницю, яка пов’язує нову групу підозрюваних, бо ще до мандрівки всі знали, що має статися… вбивство. 

Трейлер

“Евакуація”

Кількість переглядів – 135,7 мільйона

Найманець Тайлер Рейк (Кріс Гемсворт) отримує одне з найнебезпечніших завдань у своїй кар’єрі. Йому потрібно визволити з полону сина (Рудракш Джайсвал) злочинця, який перебуває у міжнародному розшуку (Панкадж Тріпаті).

Трейлер

Ці стрічки на Netflix отримали велику увагу глядачів по всьому світу. Приєднуйтесь і ви до їхнього числа та насолоджуйтесь переглядом цих захоплюючих фільмів.

Прокрутити вгору