Головна » Кілліан Мерфі у головній ролі в фільмі «Дрібниці життя»

Кілліан Мерфі у головній ролі в фільмі «Дрібниці життя»

Незабаром на екрани вийде нова історична драма «Дрібниці життя» (“Small Things Like These”), де одну з головних ролей виконає лауреат премії “Оскар” Кілліан Мерфі. Він відомий своєю вражаючою акторською майстерністю у ролі Тома Шелбі в серіалі “Гострі картузи“. Перший погляд на цей фільм дарує нам кадри, де Мерфі зображує героя Білла Ферлонга.

Читайте також: Найочікуваніші серіали квітня 2024, які варто подивитись

Події стрічки розгортаються в 1985 році і слідкують за відданим батьком, Біллом Ферлонгом, який випадково виявляє тривожні таємниці, що ховає місцевий монастир. Ця подорож розкриває не лише загадкові правди минулого, але й шокуючу правду про його власне життя.

Кілліан Мерфі у головній ролі в фільмі «Дрібниці життя» (Фото: google)
Кілліан Мерфі у головній ролі в фільмі «Дрібниці життя» (Фото: google)

Мерфі, який нещодавно блиснув у ролі Роберта Оппенгеймера у фільмі “Оппенгеймер” і за цей виступ отримав престижну премію “Оскар”, тепер візьме на себе образ Білла Ферлонга, обіцяючи надати глядачам нову порцію емоцій і глибокого переживання.

У головному складі акторів Мерфі оточений іншими талановитими зірками. Наприклад, Мішель Фейрлі з “Гри Престолів”, яка виконає роль леді Кетлін Старк, та Кіаран Гайндс, відомий за роллю Манса Розбійника.

Також у фільмі з’явиться Емілі Вотсон, відома за участю у серіалі “Чорнобиль”, яка зобразить одну з черниць, що зв’язана з місцевим монастирем.

Зазначимо, що Кілліан Мерфі виступає не лише в ролі актора. Він є одним з продюсерів драми “Small Things Like These”. Режисерське керівництво покладено на Тіма Мілантса, відомого за роботою над “Гострими картузами”. Автором сценарію є романістка Клер Кіген, чиє вміння перетворювати слова в емоції вже визнане кінематографічним світом.

З нетерпінням чекаємо на виходи цієї захоплюючої стрічки, яка обіцяє стати незабутнім кінематографічним враженням для глядачів усього світу.

Прокрутити вгору