Головна » Кілліан Мерфі повертається до ролі Томаса Шелбі у фільмі за мотивами “Гострих картузів”

Кілліан Мерфі повертається до ролі Томаса Шелбі у фільмі за мотивами “Гострих картузів”

Кілліан Мерфі повертається до ролі Томаса Шелбі у фільмі за мотивами "Гострих картузів" (Фото: google)
Кілліан Мерфі повертається до ролі Томаса Шелбі у фільмі за мотивами “Гострих картузів” (Фото: google)

За даними видання Deadline, актор Кілліан Мерфі повернеться до ролі бірмінгемського гангстера Томаса Шелбі у повнометражному фільмі, створеному на основі популярного кримінального серіалу “Гострі картузи”. Слова сценариста Стівена Найта підтверджують цю інформацію.

Читайте також: Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Підкреслимо, що британське телешоу, яке тривало шість сезонів і виходило з 2013 по 2022 рік, здобуло широку популярність. Після завершення серіалу Мерфі заявив, що не мав інформації про плани продюсерів Netflix щодо створення повнометражної версії.

За словами Найта, актор Кілліан Мерфі безумовно братиме участь у майбутньому фільмі. Зйомки заплановані на вересень цього року у Діґбет, Бірмінгем, Англія. Щодо сюжетних деталей, сценарист не розкриває жодної інформації. Також слід відзначити, що паралельно Netflix розробляє два серіали-спін-офи “Гострих картузів” без участі Мерфі.

Хто такий Кілліан Мерфі?

Кілліан Мерфі – це талановитий ірландський актор, відомий своїми вражаючими виступами в кіноіндустрії. Він народився 12 травня 1976 року в Дубліні, Ірландія. Свою акторську кар’єру він розпочав у театрі, а пізніше перейшов до кіно.

Мерфі здобув широку визнаність завдяки ролі Томаса Шелбі у культовому телесеріалі “Гострі картузи”, який здобув величезну популярність серед глядачів у всьому світі. Його вражаюча здатність відтворювати складні і глибокі персонажі дозволила йому стати одним із найвизначніших акторів свого покоління.

Поза “Гострими картузами”, Мерфі знявся в різноманітних фільмах і телевізійних проектах, демонструючи свою унікальну акторську майстерність. Він також отримав високу оцінку критиків за ролі у фільмах “28 днів потому”, “Синій Європейський рейс” та “Ірландець”.

Крім акторської діяльності, Мерфі є відомим своїм благодійним та громадським активізмом. Він підтримує кілька благодійних організацій, спрямованих на підтримку дітей та молоді, а також на захист прав людини.

За свою кар’єру Кілліан Мерфі отримав численні нагороди та номінації, включаючи “Оскар” за головну роль у фільмі “Оппенгеймер”. Його талант, сила виразності та відданість роботі зробили його одним із найвпливовіших акторів сучасності.

Прокрутка до верху