Головна » ШІ зобразив акторів «Гаррі Поттера» в ролі персонажів «Володаря перстнів»

ШІ зобразив акторів «Гаррі Поттера» в ролі персонажів «Володаря перстнів»

ШІ зобразив акторів «Гаррі Поттера»
ШІ зобразив акторів «Гаррі Поттера» у цікавих образах

Зірки Гаррі Поттера потрапляють у світ Середзем’я і з’являються як персонажі «Володаря перстнів» у новому веселому кросовері.

Мабуть, немає двох фентезійних франшиз, які були б більшими, успішнішими чи улюбленішими, ніж «Гаррі Поттер» та «Володар перстнів». У той час як перший слідує за Гаррі (Деніел Редкліфф), коли той починає навчання в школі чарівництва та чаклунства Ховартса, другий слідує за Фродо (Елайджа Вуд), хоббітом, якому доручено знищити могутнє Єдине кільце.

Нова порція зображень, згенерованих штучним інтелектом, якими поділилися Alternate Reality Movies, показує, наскільки іншим був би «Володар перстнів», якби головних героїв грали члени акторського складу Гаррі Поттера. Ознайомтеся з ілюстраціями нижче:

Хто кого замінив:

Актор Гаррі ПоттераПерсонаж Гаррі ПоттераПерсонаж «Володаря перснів»
Деніел РедкліффГаррі ПоттерФродо
Майкл ГембонДамблдорГандальф
Руперт ГрінРон ВізліСем
Роббі КолтрейнХагдідГімлі
Том ФелтонДрако МелфойЛеголас
Джеймс ФелпсФред ВізліВеселі
Метью ЛьюїсНевілл ЛонґботтомПіппін
Тобі ДжонсДоб᳥олум
Алан РікманСеверус СнейпСаруман
Емма ВотсонГерміона ГрейнджерАрвен

Акторський склад «Володаря перстнів» за своєю суттю ідеальний, і, можливо, не буде жодних змін, які могли б покращити франшизу, але все одно цікаво уявити, хто з акторів Гаррі Поттера міг би зробити стрибок у Середзем’я. Редкліфф міг бути хорошим Фродо у багатьох відношеннях, тому що персонаж Дж.Р.Р. Толкін дійсно має щось спільне з Гаррі. Обидва, наприклад, є дещо неохоче героями, яким нав’язують великі звершення.

Грінт також міг успішно зіграти Сема через схожість між Семом і Роном. Обидва, наприклад, добрі та віддані, і обидва також переживають одні з найгероїчніших моментів у своїх франшизах. Між Герміоною та Арвен не так багато очевидних подібностей. Але Вотсон, швидше за все, вдасться вловити поєднання ефірності та люті, яке демонструє ельфійський воїн.

Однак, мабуть, найпереконливішим акторським складом альтернативної реальності з перерахованого вище є Рікман у ролі Сарумана. У актора вже є досвід ролі лиходіїв, і він здається ідеальним у цій ролі.

Підтверджено вихід нового фільму “Володар перстнів” у 2024 році

Прокрутити вгору