Головна » Дейзі Рідлі про повернення до Зоряних війн

Дейзі Рідлі про повернення до Зоряних війн

Дейзі Рідлі
Дейзі Рідлі у ролі Рей

Минуло кілька років з моменту виходу фільму «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження» в 2019 році, а Дейзі Рідлі вже готується повернутися в роль Рей.

У минулому році Star Wars Celebration анонсувала новий повнометражний проект за участю героїні Рідлі, режисером якої стала Шармід Обайд, відома своєю роботою над фільмом «Міс Марвел». У фільмі «Зоряні війни: Новий орден джедаїв» (нібито остаточна назва) передбачається, що Рей навчає нових джедаїв через 15 років після подій трилогії сиквелів. У нещодавньому інтерв’ю журналу Esquire Актриса висловила захоплення поверненням до ролі, розповівши, що “приходить з відкритими очима”.

Мені здається, що зараз я більше відчуваю себе володарем цієї ролі. Власне, я володів ним і раніше. Просто я вже дорослий. У той час я, звичайно, не відчував себе дорослим. Особисто для мене багато чого змінилося, і в професійному плані я отримав багато інших ролей, тому я точно відчуваю, що цього разу все зовсім по-іншому… У цих фільмах для мене багато радості. Якби я не був у захваті, я б цього не зробив. Відчувається, що це чудова подія, в якій можна взяти участь.

Це не було складним рішенням. Я не відразу сказала “так”, Кеті [Кеннеді] сказала: “Приділіть стільки часу, скільки вам потрібно”. … Чому б мені цього не зробити? Так, фільми викликали суперечки, але вони також приносять багато любові та радості багатьом людям. Трохи дивно мати можливість продовжити історію персонажа, але чи пам’ятаю я, як це грати? Це цікавий виклик для актора – повернутися до чогось і спробувати зрозуміти, що змінилося для мене і що змінилося для неї за цей час.

Цікаво, що є інформація, що «Зоряні війни 10» скасовано, і Рідлі про це не знає.

Ви з нетерпінням чекаєте на повернення Дейзі Рідлі у всесвіт «Зоряних війн»? Дайте нам знати в коментарях нижче!

«Зоряні війни: Епізод 10» може втілити давню теорію фанатів

Прокрутити вгору