Головна » Фільм Джеймса Ганна «Брайтберн 2» стикається з великими проблемами

Фільм Джеймса Ганна «Брайтберн 2» стикається з великими проблемами

Брайтберн 2
Брайтберн 2 під загрозою

Сиквел «Брайтберна» на задньому плані. У 2019 році режисер «Вартових Галактики» Джеймс Ганн розповів, що «розмовляв» із Sony Screen Gems про продовження супергеройського хоррору з рейтингом R.

У фільмі хлопчик стає суперлиходієм з лазерними очима після того, як продемонстрував свої здібності, схожі на Супермена. Режисером виступив Девід Яровескі, а продюсером виступив Ганн. Фільм заробив 32,9 мільйона доларів у прокаті при заявленому бюджеті в 12 мільйонів доларів, а сцена після титрів показала потенційний напрямок для сиквела.

Але через п’ять років Ганн — нині співголова та генеральний директор DC Studios, яка керує новим кінематографічним всесвітом DC — каже, що «Brightburn може зіткнутися з чимось ще страшнішим: суперечкою про права.

Я маю на увазі, що ми говорили про це на початку. Але всі права застаріли (у мене лише половина), тому навряд чи це коли-небудь станеться.

Незабаром після того, як «Brightburn» з’явився в кінотеатрах у травні 2019 року, Ганн оголосив у соціальних мережах, що він «пов’язаний на наступні кілька років» із «Загоном самогубців: Місія вихід» DC, а потім «Вартовими Галактики». Частина 3» для Marvel Studios, але додав, що «ми говоримо про продовження [«Brightburn»]». Ці переговори так і не відбулися, і на початку цього року режисер підтвердив, що «взагалі немає планів» щодо «Брайтберн 2».

Зараз Ганн працює над фільмом «Супермен» DC Studios. Девід Коренсвет грає Кал-Ела, останнього сина Криптона, чий ракетний корабель зазнає аварії в Смолвілі. До акторського складу також входять Рейчел Броснахен у ролі Лоїс Лейн та Ніколас Холт у ролі Лекса Лютора.

Супермен виходить на екрани кінотеатрів 11 липня 2025 року.

Прокрутити вгору