Головна » Фільми для весняного настрою: Кіно Клуб рекомендує!

Фільми для весняного настрою: Кіно Клуб рекомендує!

Фільми для весняного настрою (Фото: google)
Фільми для весняного настрою (Фото: google)

Весняний сезон завжди асоціюється з почуттям любові, щастя та нових починань. Для тих, хто ще не відчуває весняного настрою, перегляд легких фільмів неодмінно викличе це почуття. Кіно Клуб зібрав три цікаві фільми, які точно “розцвітуть” вашу душу цього весняного сезону.

Рекомендації редакції: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

“Мої думки тихі”

Жанр: Драма/Комедія
Режисер: Антоніо Лукіч

25-річний композитор і звукорежисер Вадим стикається з численними проблемами у своєму житті. Проте, новий проект з голосами закарпатських тварин дає йому можливість почати все з чистого аркуша. Але все ускладнюється, коли його головним супутником у цьому проекті виявляється не хто інший, як його власна мати.

Трейлер

“Люблю тебе, чувак”

Жанр: Комедія/Романтика
Режисер: Джон Хамбурґ

Пітер Клейвін, успішний рієлтор з Каліфорнії, опиняється у скрутному становищі після пропозиції своїй коханій. Він шукає весільного дружка серед своєї сім’ї, але звертається за допомогою до незвичайного кандидата. Це початок неймовірної історії про дружбу та зміну світогляду.

Трейлер

“Як кохатися по-англійськи”

Жанр: Комедія/Романтика
Режисер: Том Вон

Професор англійської літератури Річард Гейґ зіткнувся з кризою у своєму особистому житті, коли його молода дружина оголосила про намір вийти заміж за іншого. Щоб врятувати своє відносини, він звертається за допомогою до різних курйозних методів.

Трейлер

Приготуйте попкорн і налаштуйтеся на дивовижні фільми, які перенесуть вас у весняний сезон. Сідайте зручніше, розслабтеся та насолоджуйтеся переглядом.

Прокрутити вгору