Головна » Пірати Карибського моря 6: З’явився трейлер фільму з Ембер Херд та Джонні Деппом. Знову фейк?

Пірати Карибського моря 6: З’явився трейлер фільму з Ембер Херд та Джонні Деппом. Знову фейк?

Пірати Карибського моря 6: З'явився трейлер фільму з Ембер Херд та Джонні Деппом. Знову фейк? (Фото: google)
Пірати Карибського моря 6: З’явився трейлер фільму з Ембер Херд та Джонні Деппом. Знову фейк? (Фото: google)

Трейлер фільму “Пірати Карибського моря 6” за участю Ембер Херд викликав питання про плани Disney щодо франшизи з Джонні Деппом.

Читайте також: Рімейк «Назад у майбутнє» з Тімоті Шаламе готує Warner Bros.

На YouTube з’явилося відео нової частини “Піратів Карибського моря” з Ембер Херд та Джонні Деппом у головних ролях. Студійний блокбастер у рамках будь-якої франшизи, не кажучи вже про «Піратів», за участю зірки «Аквамена» малоймовірний через її публічні юридичні проблеми з Деппом, і багато глядачів правильно визначили трейлер як фейк.

Трейлер

Що ми знаємо про справжніх піратів 6

У 2019 році видання Variety повідомило, що Disney найняла Крейга Мейзіна («Чорнобиль», «Останні з нас») для написання сценарію перезапуску. Потім, у 2023 році, Мейзін підтвердив, що студія купила його сценарій «Піратів Карибського моря 6», сказавши: «Ми [він і Тед Елліотт] представили його і подумали, що вони ніяк не збираються погоджуватися, це занадто дивно. Але вони це зробили!»

Мейзін також зізнався, що попри те, що сценарій був проданий, “всі чекали” через страйк голлівудських акторів і сценаристів 2023 року. Однак Крейг – не єдине свідчення прихильності Disney до нового фільму про піратів.

В інтерв’ю Джеррі Брукхаймеру у 2024 році продюсер підтвердив виданню Variety плани щодо перезапуску “Піратів“. Однак його нинішнє бачення зовсім не схоже на створений фанатами трейлер за участю Херд і Деппа.

Він відкинув можливість повернення Джонні Деппа, зазначивши, що майбутні “Пірати 6” буде легше зробити, ніж ще один “Топ Ган 3“, “тому що нам не доведеться чекати певних акторів”.

Однак, поки Disney офіційно не оголосить про фільм «Пірати Карибського моря 6», спекуляції на кастингах і контент, створений фанатами, ймовірно, продовжуватимуть з’являтися.

Прокрутити вгору