Головна » Рімейк «Назад у майбутнє» з Тімоті Шаламе готує Warner Bros.

Рімейк «Назад у майбутнє» з Тімоті Шаламе готує Warner Bros.

Рімейк «Назад у майбутнє» з Тімоті Шаламе
Рімейк «Назад у майбутнє» з Тімоті Шаламе

Останнім часом в інтернеті активно обговорюється відсутність Джей Джей Абрамса в режисурі. Чи вплинула на нього невдала спроба відродити «Зоряні війни» для Disney?

Тепер стверджується, що Абрамс нарешті готує новий фільм для Warner Bros., який він буде режисером. Проєкт описується як «данина» «Назад у майбутнє» і розповість «історію молодої людини, яка подорожує в часі». Тімоті Шаламе та Ель Фаннінг придивляються до головних ролей.

Після того, як чутки з’явилися, World of Reel зв’язався з Warner Bros. Вони спростували інформацію, зазначивши, що рімейк «Назад у майбутнє» «не в розробці».

Можливо, це тому, що Абрамс не готує «рімейк» популярної франшизи 80-х.

Інсайдер Деніел Ріхтман, схоже, підтвердив, що такий проект дійсно ІСНУЄ. Абрамс береться за режисуру, а Шаламе згадується. При цьому представники актора спростували інформацію.

Абрамс не знімав жодного фільму понад чотири роки. Йому довелося відмовитися від кількох серіалів. Зараз він в основному продюсує проекти. Нещодавно британська газета Telegraph повідомила, що він перебуває у “режисерській в’язниці”. Це, звичайно, можливо.

Абрамс є творцем таких гучних серіалів, як «Фелісіті» і «Залишитися в живих». Потім він зняв фільми «Місія нездійсненна 3», «Зоряний шлях» і «Супер 8». Багато хто називав режисера «наступним Спілбергом».

Фаза спаду його кар’єри настала, коли Абрамса призначили відповідальним за нову трилогію «Зоряних війн», і він навіть зняв два фільми («Пробудження сили» та «Сходження Скайвокера»). Схід сонця»). Кінцевим результатом стала катастрофа, і фанати «Зоряних війн» звинуватили Абрамса в тому, що він затягнув їхню улюблену франшизу в канаву.

Прокрутити вгору