Головна » Фільм “Дім Ґуччі” Рідлі Скотта тепер на Київстар ТБ: Подробиці

Фільм “Дім Ґуччі” Рідлі Скотта тепер на Київстар ТБ: Подробиці

Фільм "Дім Ґуччі" Рідлі Скотта тепер на Київстар ТБ (Фото: planetakino.ua)
Фільм “Дім Ґуччі” Рідлі Скотта тепер на Київстар ТБ (Фото: planetakino.ua)

Історія вбивства Мауріціо Ґуччі, онука засновника модного дому “Gucci”, що трагічно сталася у Мілані 27 березня 1995 року, спровокувало хвилю емоцій по всьому світу. За організацію цього злочину була засуджена колишня дружина Патриція Реджані. Тепер цей захоплюючий фільм став доступним для легального перегляду на українській ОТТ-платформі у підписці. З метою заохочення легального перегляду фільму “Дім Ґуччі”, Київстар ТБ дарує промокод на вільний доступ до стрічки.

Читайте також: Огляд фільму “Ґолда”: Драматичні паралелі між Україною та Ізраїлем 70-х

Екранізація книги Сари Гей Форден “Дім Ґуччі: Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру і жадібності” відомого англійського режисера та продюсера Рідлі Скотта зірковим складом, включаючи Леді Гагу, Адама Драйвера, Аль Пачіно, Джареда Лето та Сальму Гаєк, вразила глядачів своєю сліпучою розкошшю та гламуром, а також численними інтригами та ненавистю, які переплелися навколо вбивства Мауріціо Ґуччі.

Подивитися фільм можна на Київстар ТБ з будь-якого пристрою, будь то смартфон, ноутбук, планшет або Smart TV. Аби зробити це легально та без додаткових витрат, скористайтеся промокодом CINEMADAY7 на 7 днів. Таким чином, ви отримаєте доступ до Преміум HD пакету з більш ніж 20 тисячами фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу та понад 400 телеканалів.

Довідково:

Київстар ТБ – це спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований у 2019 році. Платформа надає доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Наразі нараховує понад 400 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тисячами фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу.

Прокрутити вгору