Головна » Інтригуючі подробиці нового фільму “Блейд”

Інтригуючі подробиці нового фільму “Блейд”

Інтригуючі подробиці нового фільму "Блейд" (Фото: google)
Інтригуючі подробиці нового фільму “Блейд” (Фото: google)

У міру наближення виробництва нового фільму «Блейд» з’являється все більше і більше деталей.

За словами джерела Comicodigy, новий фільм за коміксами “Блейд” з Махершалою Алі обіцяє бути менш фантастичним і більш реалістичним у порівнянні з попередніми фільмами кінематографічного всесвіту Marvel. При цьому історія не буде такою приземленою, як попередні фільми з Уеслі Снайпсом у головній ролі.

Читайте також: Месники: Таємні війни, Блейд та Людина-павук 4 – дати початку зйомок нових фільмів Marvel

Для Marvel Studios це має бути щось особливе. Судячи з усього, проект буде нагадувати фільм за коміксом Fox «Логан», в якому попрощалися з «Росомахою» Г’ю Джекмана. Незважаючи на те, що член Людей Ікс повернеться в триквелі про Дедпула, його смерть не буде скасована.

Відомий своїми неперевершеними бойовими навичками вампірів, сам Блейд є унікальним феноменом у світі супергероїв. Але якщо попередні фільми були скоріше гостросюжетним блокбастером з фантастичними битвами та ефектами, то новий підхід обіцяє більш реалістичне та глибоке занурення у світ персонажа.

Можливо, глядачі побачать більш складні та емоційні аспекти, схожі на те, як це було представлено у фільмі «Логан». Цьому сприяє і «скромний» бюджет для MCU – всього 100 мільйонів доларів, що становить приблизно половину інших фільмів франшизи.

Новий підхід до Blade може стати освіжаючою пропозицією для глядачів, які втомилися від стандартних формул супергероїв. Однак слід зазначити, що це може стати викликом для студії. Питання в тому, чи зможе новий «Блейд» залучити широку аудиторію, яка звикла до більш традиційного стилю супергеройських фільмів. Але з огляду на успішний експеримент Логана, більш зрілий і приземлений підхід може зіграти вам на руку.

Початок зйомок фільму «Блейд» заплановано на серпень, а прем’єра запланована на листопад 2025 року. Нещодавно стали відомі подробиці сюжету.

Прокрутити вгору