Головна » Що відомо про сюжет «Блейду», інформація від інсайдера

Що відомо про сюжет «Блейду», інформація від інсайдера

Що відомо про сюжету «Блейду»
Що відомо про сюжет «Блейду»

У світі кінематографа, де перезавантаження та повернення до класичних франшиз стають все більш поширеним явищем, останні новини обіцяють захоплюючі подробиці фільму «Блейд».

Події нового фільму-коміксу за участю Махершали Алі можуть розгорнутися і в наші дні. Більш того, за словами відомого інсайдера Деніела Ріхтмана, актриса Міа Гот, відома своїми яскравими ролями у фільмах жахів (наприклад, «Перлина»), як і раніше готова зіграти головну лиходійку.

Раніше видання Deadline повідомляло, що до франшизи приєдналася Міа Гот. Кого саме вона зіграє, поки не повідомляється, але персонаж так чи інакше буде пов’язаний з Дракулою. Тепер можна сказати, що її енергійна акторська гра і харизматична зовнішність ідеально підходять для безжального антагоніста.

Подробиці про сюжет поки що тримаються в таємниці, але незабаром ми можемо отримати перші подробиці. Зйомки заплановані на кінець 2024 року, а прем’єра все ще очікується в листопаді 2025 року.

Також цікаво: Месники: Таємні війни, Блейд та Людина-павук 4 – дати початку зйомок нових фільмів Marvel

Франшиза Marvel: Blade

Blade – це фільмова франшиза, створена на основі коміксів Marvel про персонажа з темної сторони, який бореться з вампірами. Персонаж став відомим завдяки фільмам, коміксам та іграм, і він є одним із найбільш визнаних антигероїв від Marvel

Персонаж:
Головний герой, Блейд, є напівлюдиною, напіввампіром, який має всі сили вампіра, але не має їхніх слабкостей. Він використовує свої здібності, щоб полювати на вампірів і захищати людей від їхнього жахливого впливу.

Фільми:
Фільм “Blade” 1998 року став першим фільмом у франшизі, який був успішним і отримав позитивні відгуки від критиків та глядачів. Його продовження, “Blade II” (2002) та “Blade: Trinity” (2004), також отримали велику увагу.

Перезапуск:
У 2021 році оголошено про перезапуск франшизи з Махершало Алі у головній ролі. Цей перезапуск обіцяє відновити популярність Блейда серед нового покоління глядачів та принести свіжість і сучасність до історії.

Ігри та інші медіа:
Блейд також з’явився у відеоіграх, анімаційних серіалах та коміксах Marvel, розширюючи свою популярність і статус культового персонажа.

Франшиза Blade від Marvel є важливою частиною поп-культури, яка привертає увагу глядачів своїм унікальним підходом до жанру супергеройського кіно. Захоплююча історія, вражаючі бої та темна атмосфера роблять її однією з найцікавіших франшиз у світі коміксів.

Прокрутити вгору