Головна » Зак Снайдер планує зняти Rebel Moon 4 і закінчити історію

Зак Снайдер планує зняти Rebel Moon 4 і закінчити історію

Зак Снайдер планує зняти Rebel Moon 4 і закінчити історію (Фото: google)
Зак Снайдер планує зняти Rebel Moon 4 і закінчити історію (Фото: google)

Цього тижня виходить друга частина космічної опери Зака Снайдера “Бунтівний місяць”. Проте режисер, Зак Снайдер, вже думає про майбутнє науково-фантастичного всесвіту, що розквітає.

Рекомендації Кіно Клубу: Фільм «Бунтівний місяць: Частина 2»: Тизер історії кохання від Софії Бутелла

Незважаючи на те, що перша частина «Бунтівного місяця: Дитя вогню» була розгромлена критиками, фільму все ж таки вдалося посісти перше місце в чартах переглядів Netflix та також набрати 34 мільйони переглядів за перший тиждень після прем’єрного показу. Вже відомо, що франшиза буде розширена коміксами, новелізаціями, відеоіграми та режисерськими версіями фільмів. Тим не менш, Снайдер сказав, що сподівається розвинути кінематографічну сторону.

Напередодні виходу фільму «Частина друга: Шрами» Снайдер розповів RadioTimes про потенційне продовження та запропонував дуже амбітну відповідь на запитання. Режисер раніше не приховував, що хоче зняти «Бунтівний місяць 3», якщо отримає зелене світло, але тепер він говорить відразу про шість частин.

Я думаю, що чотири [частини] мають сенс. Чотири або шість фільмів, залежно від… Я думаю, що кожного разу, коли ми знімаємо один із цих фільмів, ми знімаємо два одночасно, ось у чому справа.

«Бунтівний місяць» виявився двома фільмами, тому що у Снайдера було занадто багато історії, щоб її можна було розповісти в одному фільмі із запитуваним Netflix хронометражем. Якщо припустити, що режисер залишиться з Netflix, шість фільмів можуть означати ще дві двосерійні історії.

«Бунтівний Місяць. Частина друга: Дарувальник шрамів” вийде на Netflix 19 квітня 2024 року.

Прокрутити вгору