Головна » Мартін Скорсезе готує байопік про Френка Сінатру з участю Леонардо ДіКапріо та Дженніфер Лоуренс

Мартін Скорсезе готує байопік про Френка Сінатру з участю Леонардо ДіКапріо та Дженніфер Лоуренс

Мартін Скорсезе готує байопік про Френка Сінатру (Фото: google)
Мартін Скорсезе готує байопік про Френка Сінатру (Фото: google)

Іконічний кінорежисер Мартін Скорсезе планує взяти під своє крило життя та кар’єру Френка Сінатри в новому біографічному фільмі, де головні ролі виконають Леонардо ДіКапріо та Дженніфер Лоуренс. За інформацією журналу Variety, у цьому фільмі ДіКапріо зіграє самого Сінатру, тоді як Лоуренс втілить образ другої дружини співака, Ави Гарднер.

Читайте також: Найкращі фільми про катастрофи, які вас змусять похвилюватися

Цей проєкт стане другою спільною роботою для ДіКапріо та Лоуренс після успішної сатиричної комедії “Не дивіться вгору”, яка побачила світ у 2021 році на платформі Netflix.

Режисер і актор вже мають успішний досвід співпраці. ДіКапріо виконував головні ролі у таких стрічках Скорсезе, як “Банди Нью-Йорка”, “Авіатор”, “Відступники”, “Вовк з Уолл-стріт” та “Вбивці квіткової повні”. Їхнє партнерство завжди було силою, привносячи у світ кіно неперевершені шедеври.

Однак біографічний фільм про Френка Сінатру – це лише один із багатьох майбутніх проєктів легендарного режисера. На додаток до цього проєкту, він також планує зняти фільм про життя Ісуса Христа. Зйомки цієї стрічки мають розпочатися пізніше цього року, хоча поки не відомо, хто саме виконає головну роль.

Ці два проекти збільшують очікування шанувальників кіноіндустрії і надають можливість подивитися на роботу талановитого режисера в новому світлі. Наразі фанати залишаються в очікуванні новин щодо подальшого розвитку цих захоплюючих проєктів.

Прокрутити вгору