Головна » 2 сезон серіалу «Венздей»: Стів Бушемі приєднується до касту

2 сезон серіалу «Венздей»: Стів Бушемі приєднується до касту

2 сезон серіалу «Венздей»: Стів Бушемі приєднується до касту (Фото: google)
2 сезон серіалу «Венздей»: Стів Бушемі приєднується до касту (Фото: google)

Стів Бушемі, відомий за ролями у таких культових фільмах та серіалах, як «Фарґо», «Великий Лебовський» та «Підпільна імперія», приєднався до акторського складу другого сезону серіалу «Венздей». Про це повідомляє видання Deadline.

Читайте також: Дата виходу 2 сезону “Венздей” може розчарувати – змінилась дата зйомок

2 сезон серіалу «Венздей»: Що наразі відомо?

Наразі залишається невідомим, яку саме роль зіграє Стів Бушемі. Варто зазначити, що до головної ролі у цьому сезоні повертається Дженна Ортега, яка вже успішно відіграла готичну мізантропку і кмітливу сищицю Венздей Адамс у першому сезоні, розкриваючи низку загадкових убивств в академії «Невермор». Режисером і продюсером нового сезону також залишається Тім Бертон.

Цікаво відзначити, що через зйомки другого сезону «Венздей» Дженні Ортегі довелося відмовитися від участі у сьомій частині слешер-франшизи «Крик». Ця інформація свідчить про важливість та затяжність зйомок нового сезону серіалу, що обіцяє бути захопливим для глядачів.

Залишається очікувати подальшої інформації щодо ролей та сюжету другого сезону «Венздей», а також новин щодо прем’єри цієї захоплюючої серії.

Прокрутити вгору