Головна » Серіал «Зоряні війни: Аколіт»: Зірка “Логана” у головних ролях

Серіал «Зоряні війни: Аколіт»: Зірка “Логана” у головних ролях

Серіал «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)
Серіал «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)

Юна акторка Дафні Кін продовжує свою успішну кар’єру в Голлівуді, підкорюючи нові вершини. Незабаром вона зіграє ключову героїню у новому науково-фантастичному серіалі «Аколіт», який розгортається у всесвіті «Зоряних воєн».

Читайте також: Міні-серіал “Аколіт”: Disney+ представив трейлер зі всесвіту “Зоряних воєн”

Пригодницький серіал «Зоряні війни: Аколіт», створений сценаристкою Леслі Гедланд.

Цей новий проект розкаже історію, яка відбулася наприкінці епохи Розквіту Республіки, близько за сто років до подій фільму “Зоряні війни. Епізод I: Прихована загроза”. Серед фокусних персонажів – молода дівчина, колишній падаван, яка разом із своїм джедаєм-наставником розслідує серію злочинів та стикається з силами, що є більш зловісними, ніж вони могли собі уявити.

У цій захоплюючій історії Дафні Кін, відома за участь у номінованому на «Оскар» супергеройському екшені «Логан» та серіалі «Темні початки», виконає роль юної падаванки Джекі Лон, яка, як показує новий кадр, майструє зелений світловий меч.

Дафні Кін у ролі юної падаванки Джекі Лон (Фото: google)

Крім того, у серіалі зіграють Лі Джон-дже та Амандла Стенберг, відомі за фільмом «Голодні ігри». Також акторський склад доповнить Керрі-Енн Мосс зі світу «Матриці» та Дін-Чарльз Чепмен, відомий за участь у «Грі престолів».

Події «Аколіта» розгортатимуться за сто років до подій фільму Джорджа Лукаса «Зоряні війни: Епізод 1 – Примарна загроза», який вийшов у 1999 році.

Прем’єра серіалу «Зоряні війни: Аколіт» відбудеться 4 червня, і фанати вже з нетерпінням чекають на цей захоплюючий витвір кінематографічного мистецтва.

Прокрутити вгору