Головна » Перший тизер 4 сезону «Відьмака» та анонс фіналу історії

Перший тизер 4 сезону «Відьмака» та анонс фіналу історії

Перший тизер 4 сезону «Відьмака» та анонс фіналу історії (Фото: Netflix)
Перший тизер 4 сезону «Відьмака» та анонс фіналу історії (Фото: Netflix)

Netflix оголосив про початок виробництва четвертого сезону одного з найпопулярніших серіалів на платформі – “Відьмак”. Новина про початок зйомок супроводжується важливими подробицями про майбутнє шоу.

Читайте також: Костюм Відьмака у 4 сезоні буде інший: Подробиці

Серіал, заснований на популярній серії книг Анджея Сапковського, став справжнім хітом з моменту виходу. Персонажі, розвиток сюжету та візуальний стиль були високо оцінені як критиками, так і глядачами. Однак історія і деякі рішення по кастингу викликали неоднозначну реакцію, що навіть призвело до відходу Генрі Кавілла з ролі Геральта.

Тепер Netflix офіційно підтвердив, що 5 сезон шоу стане останнім. Наступні два сезони будуть засновані на книгах «Бойове хрещення», «Вежа ластівки» та «Володарка озера». Такий вибір обіцяє цікаві повороти сюжету.

Одним з найбільш обговорюваних аспектів новини є заміна актора на роль Геральта з Рівії. Після відходу Кавілла роль візьме на себе Ліам Хемсворт. Автори обіцяють плавний перехід, що пояснить сюжет.

Крім того, в четвертому сезоні глядачі побачать нових персонажів, яких втілять на екрані талановиті актори. Так, Реджиса зіграє Лоуренс Фішберн, а ролі Лео Бонарта, Золтана Хівая та Стефана Скеллена виконають Шарлто Коплі, Денні Вудберн та Джеймс Пьюрфой відповідно.

Четвертий і п’ятий сезони будуть зніматися одночасно у Великій Британії, що обіцяє зберегти стиль і атмосферу серіалу незмінними протягом останніх глав його історії. Це також зменшить розрив між сезонами.

Прем’єра четвертого сезону “Відьмака” очікується у 2025 році.

Прокрутити вгору