Головна » Костюм Відьмака у 4 сезоні буде інший: Подробиці

Костюм Відьмака у 4 сезоні буде інший: Подробиці

Костюм Відьмака у 4 сезоні буде інший (Фото: google)
Костюм Відьмака у 4 сезоні буде інший (Фото: google)

Успіх «Відьмака» на Netflix можна пояснити кількома факторами, але не можна заперечувати роль, яку зіграли відеоігри. CD Projket Red справила величезний вплив на популярність франшизи у всьому світі. І, схоже, наступний сезон шоу може черпати натхнення з «Відьмака 3: Дике полювання».

Читайте також: 4 сезон серіалу “Відьмак” від Netflix: актори підтвердили учать

Згідно зі звітом Redanian Intelligence, новий дизайн Геральта для четвертого сезону шоу включатиме шкіряну куртку, схожу на ігрові обладунки гросмейстера Вовка. Тим часом дизайн Цірі, очевидно, буде заснований на її базовому образі з тієї ж гри, «але з меншою кількістю аксесуарів».

Костюм Відьмака у 4 сезоні буде інший

Слід зазначити, що у нас немає зображень майбутнього сезону. Тому судити про правдивість цих заяв неможливо, та й ескізи костюмів інсайдери, схоже, теж не бачили. Тим не менш, Redanian Intelligence має дуже хорошу репутацію, коли справа доходить до всього, що пов’язано з «Відьмаком», тому, якщо вони скажуть, що нові костюми натхненні третьою частиною, є велика ймовірність, що це дійсно так.

Звичайно, коли Netflix відкриє завісу 4 сезону «Відьмака», глядачів набагато більше цікавитиме те, як насправді виглядає Геральт, а не те, у що він одягнений. У третьому сезоні зірка серіалу Генрі Кавілл залишився, а роль головного героя в четвертому сезоні виконає Ліам Хемсворт.

Минуло близько півтора року з моменту оголошення про заміну Кавілла, і все ще залишається багато невизначеності. Якщо Хемсворт виглядає досить добре в ролі персонажа, це може допомогти придушити розчарування серед фанатів і заохотити їх дати шанс новому сезону.

Прокрутити вгору