Головна » Скасування фільму «Шан-Чі 2» прокоментував виконавець головної ролі

Скасування фільму «Шан-Чі 2» прокоментував виконавець головної ролі

Скасування фільму «Шан-Чі 2»
Що відомо про скасування фільму «Шан-Чі 2»

Шан-Чі повернеться… рано чи пізно. Фільм Marvel Studios «Шан-Чі та легенда десяти кілець» був представлений майстрами бойових мистецтв, яких грає Сіму Лю, у кінематографічному всесвіті Marvel зі сценою після титрів за участю Вонга (Бенедикт Вонг), Брюса Беннера (Марк Руффало) та Капітана Марвел (Брі Ларсон). Вона явно натякає на майбутнє Шан-Чі в складі «Месників».

Фільм 4ї фази MCU від режисера Дестіна Деніела Креттона також добре показав себе в прокаті. «Шан-Чі» встановив рекорд касових зборів до Дня праці в Сполучених Штатах і зібрав понад 430 мільйонів доларів у всьому світі. Незважаючи на те, що був випущений під час пандемії у вересні 2021 року. Так де ж Шан-Чі 2?

«Я обіцяю, що фільм все ще відбувається», — відповів Лю шанувальнику в соціальних мережах, який написав, що «студія не доклала жодних зусиль, щоб зняти продовження або навіть включити персонажа в інші фільми Marvel». Дехто раніше припускав, що Marvel Studios взагалі скасувала проєкт.

Продовження «Шан-Чі» було офіційно анонсовано студіями Disney та Marvel у грудні 2021 року. Коли Креттон підписав угоду, яка також включала низку серіалів для Disney+, включаючи «Диво-людину» з Ях’єю Абдул-Матіном II у головній ролі. При цьому в цей час його призначили режисером фільму «Месники 5: Династія Канга», але він залишив посаду в листопаді 2023 року.

Креттон, як і раніше, прив’язаний до поки що неназваного «Шан-Чі 2». Але після того, як Marvel Studios переглядає свої плани щодо майбутнього кінематографічного всесвіту, сиквел залишається без дати виходу. Лю раніше вказував, що продовження очікується в рамках 6 фази MCU, між «Месниками 5» (1 травня 2026 року) та «Месниками: Секретні війни» (7 травня 2027 року).

Перші кадри фільму “Капітан Америка 4” показали Гаррісона Форда

Прокрутити вгору