Головна » Цифровий реліз фільму “Манкіман” відбудеться найближчим часом

Цифровий реліз фільму “Манкіман” відбудеться найближчим часом

Цифровий реліз фільму "Манкіман" (Фото: google)
Цифровий реліз фільму “Манкіман” (Фото: google)

Довгоочікувана «Людина-мавпа» Дева Пателя вийшла у прокат на початку квітня, і вам не доведеться довго чекати, щоб подивитися її вдома.

Видання The Hollywood Handle поділилося важливою новиною для шанувальників кінематографа: цифровий реліз фільму “Манкіман” заплановано на 23 квітня 2024 року. Тобто фільм вийде в цифровому форматі вже через три тижні після виходу в кінотеатри.

Читайте також: Найочікуваніші кінопрем’єри квітня

Новина про цифровий реліз фільму важлива з кількох причин. Перш за все, це дає можливість широкій аудиторії по всьому світу насолодитися цим кінематографічним шедевром (на думку деяких критиків) у зручний час і місце. По-друге, цифровий реліз стає додатковою альтернативою для глядачів, які вважають за краще дивитися фільми вдома.

Для фільмів калібру Манкімана цифровий реліз відкриває двері до нових форм дистрибуції та привертає додаткову увагу. Судячи з усього, фільм добре показав себе в прокаті, тому студія вирішила не затягувати з виходом в онлайн.

У всьому світі бойовик зібрав понад 23 мільйони доларів. При цьому Universal Pictures витратила 10 мільйонів на покупку проекту у Netflix. Ще кілька мільйонів було витрачено на маркетинг.

Патель не тільки зіграв головну роль, але і виступив в якості режисера. Він також написав сценарій у співавторстві з Джоном Коллі («Готель Мумбаї: Стенд», «Володар морів: На краю Землі») та Полом Ангунавалою та був співпродюсером. Головні ролі у фільмі виконали Шарлто Коллі («Округ 9»), Віпа Шарма («Готель Мумбаї: Стенд»), Пітобаш Тріпаті («Рука на мільйон доларів») та Собхіта Дхуліпала.

Прокрутити вгору