Головна » Перші кадри фільму “Капітан Америка 4” показали Гаррісона Форда

Перші кадри фільму “Капітан Америка 4” показали Гаррісона Форда

Перші кадри фільму "Капітан Америка 4" (Фото: google)
Перші кадри фільму “Капітан Америка 4” (Фото: google)

Після того, як кадри фільму «Капітан Америка: Прекрасний новий світ» були представлені на CinemaCon, Marvel Studios випустила перший образ, який побачать усі.

Читайте також: Великі проекти Disney, які будуть випущені у 2025 році

На першому зображенні Ентоні Макі йде невідомим місцем у цивільному одязі. Він орудує щитом Кепа. На другому кадрі видно, як Сем Вілсон у своєму новому костюмі Капітана Америки розмовляє з президентом Россом, якого грає Гаррісон Форд.

Перші кадри фільму “Капітан Америка 4”
Перші кадри фільму “Капітан Америка: Новий світ”

Говорячи в інтерв’ю EW про фільм, зірка Ентоні Макі сказав, що “Капітан Америка: Прекрасний новий світ” “у 10 разів більший”, ніж “Сокіл і Зимовий солдат”. Він зазначив, що це не просто другий сезон. Макі додав, що ключовою темою в розробці «Капітана Америка 4» було те, щоб у фільмі була «окрема історія, зі своїми персонажами».

Цей фільм – явне перезавантаження. Це дійсно відновлює уявлення про те, яким є цей Всесвіт і яким він буде. Я думаю, що з цими фільмами ви отримуєте чітке, нове уявлення про те, куди рухається Marvel, як це було з «Капітаном Америкою: Наступна війна».

В уривку, показаному пресі, головний герой розмовляє з Россом. У сцені звучить жарт про те, як Бог Грому виглядає по-іншому, після чого Росс зізнається, що не є фанатом супергероїв. Проте він не заперечує того хорошого, що зробив Сем. Потім він робить пропозицію Вілсону: «Я хочу, щоб Капітан Америка допоміг мені відновити Месників». Сем задається питанням, що станеться, якщо вони не дійдуть згоди, як це зробити.

Прем’єра фільму «Капітан Америка: Новий світ» відбудеться 14 лютого 2025 року.

Прокрутити вгору