Головна » Перший трейлер «Гладіатора 2» підтвердив криваву історію

Перший трейлер «Гладіатора 2» підтвердив криваву історію

Перший трейлер «Гладіатора 2» підтвердив криваву історію (Фото: google)
Перший трейлер «Гладіатора 2» підтвердив криваву історію (Фото: google)

Компанія Paramount Pictures провела презентацію на CinemaCon, представивши дебютний трейлер сиквела культового фільму «Гладіатор» від Рідлі Скотта, який обіцяє бути ще більш епічним і кривавим, ніж його попередник.

Читайте також: 5 сезон “Дивних див”: Вийшов новий тізер, який вас здивує

Очікується, що в цьому фільмі глядачі поринуть у світ стародавньої Римської імперії, наповнений не лише битвами на арені, а й політичними інтригами, амбіціями та кровопролитними морськими битвами. Про це повідомляє портал Comicbook.

Головний герой, якого грає Пол Мескаль, представить образ дворянина, який вирішив відмовитися від своїх привілеїв і вийти на арену битв для боротьби за свободу і справедливість. У першому кліпі показали сцени, де Мескаль бореться з носорогом і бабуїнами, підкреслюючи його мужність і хоробрість.

Однак не тільки на арені герою загрожує небезпека. У фільмі з’являться політичні інтриги та несподівані зради. Фред Хехінгер і Джозеф Квінн зображають «диявольських імператорів», чия божевільна жага влади перевершує навіть лиходійство Коммода в першому фільмі.

Не менш важливу роль зіграє персонаж у виконанні Дензела Вашингтона, який постане в образі вмілого маніпулятора, що використовує героя як маріонетку у своїх політичних іграх. Його мета – знищити Рим, і він готовий використовувати будь-які засоби для досягнення цієї мети.

Перший трейлер «Гладіатора 2»

Очікується, що фільм буде не лише кривавішим та напруженішим, але й більш філософським, що досліджує питання влади, моралі та справедливості. Прем’єра «Гладіатора 2» запланована на 22 листопада 2024 року.

Прокрутити вгору