Головна » Міні-серіал “Аколіт”: Disney+ представив трейлер зі всесвіту “Зоряних воєн”

Міні-серіал “Аколіт”: Disney+ представив трейлер зі всесвіту “Зоряних воєн”

Міні-серіал "Аколіт": Disney+ представив трейлер зі всесвіту "Зоряних воєн" (Фото: google)
Міні-серіал “Аколіт”: Disney+ представив трейлер зі всесвіту “Зоряних воєн” (Фото: google)

Disney+ здивував шанувальників “Зоряних воєн” захоплюючим трейлером науково-фантастичного міні-серіалу “Аколіт”, який стане частиною вже улюбленого всесвіту.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Цей новий проект розкаже історію, яка відбулася наприкінці епохи Розквіту Республіки, близько за сто років до подій фільму “Зоряні війни. Епізод I: Прихована загроза”. Серед фокусних персонажів – молода дівчина, колишній падаван, яка разом із своїм джедаєм-наставником розслідує серію злочинів та стикається з силами, що є більш зловісними, ніж вони могли собі уявити.

Офіційний трейлер

У цьому проекті головні ролі виконують Амандла Стенберг та Лі Джондже, який відомий своєю роботою в серіалі “Гра в кальмара”. До акторського складу також увійшли Керрі-Енн Мосс, Менні Хасінто, Джоді Тернер-Сміт, Дафні Кін, Маргарита Левієва та фінський баскетболіст Йонас Суотамо.

Творцем серіалу є Леслі Гедланд, яка раніше працювала над шоу “Матрьошка” для Netflix.

Перший сезон міні-серіалу складатиметься з восьми епізодів, перші два з яких вийдуть одразу 4 червня 2024 року.

Інші проекти у всесвіті “Зоряних воєн”

Крім “Аколіта”, всесвіт “Зоряних воєн” порадує глядачів іншими цікавими проектами. До цього часу вже вийшли п’ять ігрових серіалів, зокрема “Мандалорець”, який наразі налічує три сезони, та його спін-оф “Книга Боби Фетта”. У 2023 році вийшов серіал “Асока”, а у 2022 – “Обі-Ван Кенобі” та “Андор”.

Планується також вихід серіалу “Опорна команда” з Джудом Лоу у головній ролі, а також повнометражного фільму “Мандалорець і Грогу” – продовження популярного серіалу з Педро Паскалем.

Disney+ продовжує розширювати всесвіт “Зоряних воєн”, радуючи шанувальників новими захоплюючими пригодами та історіями у космічному епосі.

Прокрутити вгору