Головна » Американський мовник PBS купив фільм Антона Птушкіна: Війна та тварини в об’єктиві камери

Американський мовник PBS купив фільм Антона Птушкіна: Війна та тварини в об’єктиві камери

Американський мовник PBS купив фільм Антона Птушкіна (Фото: Instagram)
Американський мовник PBS купив фільм Антона Птушкіна (Фото: Instagram)

Найбільший американський мовник PBS здійснив придбання фільму Антона Птушкіна, який глибоко досліджує війну та важке становище тварин в Україні. Цей фільм, над яким Птушкін наполегливо працював, отримав увагу через спільний анонс від самого режисера та офіційний анонс фільму на його сторінки в Instagram.

“Міжнародна версія фільму “Війна і домашні тварини” буде представлена в США у рамках відомого документального проекту PBS “Природа”, – зазначено у оголошенні.

PBS є одним з провідних американських медіа-провайдерів, і цього року вони показали навіть оскароносний документальний фільм “20 днів у Маріуполі” у межах серіалу “Лінія фронту”.

“Це трейлер документального фільму, який я знімав протягом останніх 1,5 років і вийде 4 квітня. Це мій перший проект, який не буде доступний на YouTube. Він відрізняється від усього, що я робив раніше. Він не містить живописних пейзажів або кадрів з дрона (з розумних причин)”, – ділиться Птушкін.

Цей фільм спрямований на надання унікального погляду на війну в Україні, акцентуючи увагу на взаємин між людьми та тваринами.

Читайте також: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

“Більшість фільмів, які зараз показуються в кінотеатрах, можуть похизуватися потужним слоганом, лаконічним висловом, що відображає суть фільму. Хоча наш плакат не має такого слогану, ми використали цитату: “Іноді, коли ми врятуємо тварин, насправді тварини врятували нас”, – додає Птушкін.

Примітка: Антон подорожував різними регіонами України, щоб зафіксувати вражаючі сцени та розкрити історії тварин, які були покинуті людьми.

Джерело: https://novyny.top/suspilstvo/film-ptushkina-pro-tvaryn-pid-chas-vijny-kupyv-najbilshyj-amerykanskyj-movnyk/

Прокрутити вгору