Головна » Фільм «Бунтівний місяць: Частина 2»: Тизер історії кохання від Софії Бутелла

Фільм «Бунтівний місяць: Частина 2»: Тизер історії кохання від Софії Бутелла

Фільм «Бунтівний місяць: Частина 2»: Тизер історії кохання від Софії Бутелла (Фото: google)
Фільм «Бунтівний місяць: Частина 2»: Тизер історії кохання від Софії Бутелла (Фото: google)

Софія Бутелла, яка грає Кору у науково-фантастичному всесвіті Зака Снайдера, натякнула на романтичну арку героїні у фільмі «Бунтівний місяць: Частина 2».

Рекомендації редакції: Кінопрем’єри Netflix у квітні: Що подивитись?

Незважаючи на те, що перша картина не була добре прийнята, у неї все ще є багато шанувальників. І всі вони терпляче чекають, щоб побачити, що станеться далі з усіма залученими персонажами.

Перша частина закінчилася тим, що Кора та її нещодавно зібрана команда пережили зраду та вбили Аттікуса Нобла (Ед Скрейн) у жорстокій битві. Однак, повернувшись на Вельдт, герої навіть не підозрювали, що відродилося велике зло, готуючи ґрунт для нового протистояння.

Софія Бутелла натякає на роман Кори в фільмі «Бунтівний місяць: Частина 2»

В інтерв’ю виданню The Direct зірка фільму “Бунтівний місяць” Софія Бутелла розповіла про роман між своєю героїнею Корою та Гуннаром (Міхіль Хейсман).

Хоча вони мали романтичний потенціал у першій частині, другий фільм нарешті досліджує, як можуть виглядати тісніші стосунки між ними. Про це підтверджує Бутелла:

Міхіль [Хейсман] дійсно ніжний, добрий, милий і миролюбний. І ось між нами була проста розмова. Він дуже спокійно до всього ставиться. Між нами було таке затишшя, і мені дуже сподобалося з ним працювати. Крім того, я думаю, що така динаміка у фільмі про війну є таким приємним елементом, коли народжується ця любов, і той факт, що це відбувається на початку другого фільму, є приємним. Тому було приємно використати щось легке у цьому фільмі.

Потім актриса розповіла, що Кора була “дуже закритою”, коли глядачі зустріли її в першій частині. Проте вже в другій частині “вона відкрила своє серце”:

Тому, коли ви зустрічаєте Кору в першій частині, вона дуже інтровертна. І я думаю, що вона дуже насторожена. А в 2 частині вона почала відкриватися іншим. Перше, що вона каже у фільмі, це те, що одне з перших слів, яке вона коли-небудь говорить, це по-справжньому любити і бути коханою, вона не думає, що це не те, що вона вміє робити, хоча їй говорили про любов як про слабкість.

Враховуючи, що перший Rebel Moon має рейтинг схвалення критиків на Rotten Tomatoes у 21%, багато хто сподівається, що сиквел Зака Снайдера може хоча б виявитися кращим за оригінал. Перші реакції в соцмережах свідчать про те, що сиквел виправляє деякі проблеми, проте є інші проблеми.

Фільм «Бунтівний місяць: Частина 2» (Rebel Moon 2) вийде на Netflix 19 квітня 2024 року.

Прокрутити вгору