Головна » З’явився постер до фільму «Здобич: Нічийна земля». Чи скоро вийде новий Predator?

З’явився постер до фільму «Здобич: Нічийна земля». Чи скоро вийде новий Predator?

З'явився постер до фільму «Здобич: Нічийна земля»
З’явився постер до фільму «Здобич: Нічийна земля»

У мережі циркулює новий постер передбачуваного продовження «Хижака» «Здобич: Нічийна земля», і дехто задається питанням, справжній це фільм чи підробка.

У лютому цього року стало відомо, що продовження «Здобичі» дійсно знаходиться в розробці. Однак проект все ще знаходиться на ранній стадії створення.

Новий фільм потенційно поверне зірку оригінального фільму Ембер Мідфандер, чого ніколи раніше не траплялося у франшизі “Хижак“. Постер передбачає, що дія фільму відбуватиметься під час Другої світової війни. Тобто це підробка.

Сам плакат нижче:

Також відомо, що режисер “Здобичі” Ден Трахтенберг працює над ще одним фільмом “Хижак” під назвою “Погані землі“, який наразі є пріоритетним для 20th Century Studios.

Очікується, що зйомки Badlands розпочнуться пізніше у 2024 році, і Трахтенберг та інші вже шукають співавторів, які приєднаються до команди.

Що стосується постеру фільму «Здобич: Нічийна земля», то він став вірусним у соціальних мережах. На плакаті зображений центральний інопланетний хижак перед солдатами, які стріляють з-за окопів, що свідчить про те, що події відбуваються під час Другої світової війни. На жаль, і цей постер, і саме цей фільм – лише вигадка художника.

Наразі подробиці сюжету справжньої Здобичі тримаються в таємниці, і нічого не відомо про стратегію випуску нового фільму після того, як оригінал дебютував одразу на сервісі Hulu. Швидше за все, сиквел вийде в кінотеатрах, як і «Чужий: Ромул».

Рецензія серіалу “Паразит: Сірі”: Сюжет, огляд, плюси та мінуси

Прокрутити вгору