Головна » Рецензія серіалу “Паразит: Сірі”: Сюжет, огляд, плюси та мінуси

Рецензія серіалу “Паразит: Сірі”: Сюжет, огляд, плюси та мінуси

Рецензія серіалу "Паразит: Сірі": Сюжет, огляд, плюси та мінуси (Фото: google)
Рецензія серіалу “Паразит: Сірі”: Сюжет, огляд, плюси та мінуси (Фото: google)

5 квітня на сервісі Netflix вийшов фантастичний серіал жахів “Паразит: Сірі”, який є південнокорейською адаптацією популярної манґи “Паразит” Хітосі Іваакі. Давайте розглянемо, які монстри атакують людство цього разу та наскільки ефективно вдалося перетворити концепт першоджерела на кіноекран.

Читайте також: Рецензія на серіал “Ріплі”, що нещодавно вийшов на Netflix

Плюси та мінуси: Що пропонує серіал?

Серіал має достатню кількість цікавих моментів та вражаючий дизайн монстрів, а також підтримує напругу ближче до розв’язки. Проте, він стикається з поверхневими соціальними коментарями, монотонним екшеном та нерівним темпом оповіді.

У серії відображено яскравий музичний фест, але раптом ця ідилія переривається появою дивних плодів, з яких виходять мерзенні істоти. Серія слідує за долею молодих персонажів, які опиняються в центрі цих подій, включаючи молоду касирку та войовницю зі спецзагону “Команда Сірих”.

Огляд створінь та сюжетних ліній

Серіал «Паразит: Сірі» / Parasyte: The Grey

Жанр фантастичний горор, бойовик
Режисер Йон Сан Хо
У ролях Чон Со Ні, Ку Кьо Хван, Лі Чон Хьон, Квон Хе Хьо, Кім Ін Квон
Прем’єра Netflix
Рік випуску 2024
Сайт 
IMDb

“Паразит: Сірі” вдало втілює монстрів, які керуються інтелектом та формують таємну організацію, що намагається вторгнутися у вищі керівні органи. Хоча серіал може здаватися більше схожим на супергеройський фільм, ніж на класичний жах, він успішно втілює концепції з оригінальної манґи.

Хоча екшен може бути монотонним, з часом сюжет стає більш напруженим, привертаючи увагу глядача. Для шанувальників оригінального матеріалу серіал пропонує приємні сюрпризи, які додають глибини історії.

Офіційний трейлер

Висновок

“Паразит: Сірі” пропонує цікаву адаптацію популярної манґи, яка зацікавить шанувальників жанру. Хоча він може не вразити нейтрального глядача, він точно заслуговує уваги тих, хто цінує якісний жанровий контент.

Прокрутити вгору