Головна » Топ-3 комедій від Netflix, які піднімуть вам настрій

Топ-3 комедій від Netflix, які піднімуть вам настрій

Топ-3 комедій від Netflix, які піднімуть вам настрій (Фото: google)
Топ-3 комедій від Netflix, які піднімуть вам настрій (Фото: google)

Платформа Netflix неодмінно радує своїх глядачів різноманіттям телесеріалів і фільмів, що охоплюють різні жанри. Особливо варто відзначити широкий вибір комедій, доступних для глядачів. Комедійні стрічки на Netflix здатні розкішно розвеселити ваші вечори, пропонуючи молодіжні, кримінальні та гостросюжетні сюжети. Кіно Клуб пропонує вам три смішні комедії, які безумовно розвеселлять вас.

Читайте також: Найпопулярніші турецькі фільми, які варто подивитись

1. “Людина з Торонто”

Тедді, продавець-консультант, потрапив у низку прикрих подій, які здавалося, ніколи не закінчаться. Ситуація загострилася, коли помилка онлайн-сервісу Airbnb привела його до квартири, що належала небезпечному кілеру, і, зрештою, призвела до того, що оточуючі безпідставно звинуватили його у злочинній діяльності. Тедді опинився у місцевому відділку поліції, де вирішив зізнатися у скоєному, щоб якось пом’якшити та не погіршувати ситуацію. Проте правоохоронці розробили цікавий план…

Офіційний трейлер

2. “Родичі поза законом”

Менеджер банку Оуен Браунінг та його наречена Паркер МакДермотт зайняті плануванням свого весілля, коли раптом стають свідками пограбування банку. Браунінг починає підозрювати, що до злочину причетні батьки коханої дівчини, які щойно приїхали до міста з тропічних лісів Амазонки.

Офіційний трейлер

3. “Пастка для босів”

У центрі уваги цього фільму – двоє офісних асистентів, Гарпер і Чарлі, яких об’єднує спільне розчарування у своїх трудоголіках-босах. Вирішивши дати своїм босам перепочинок, вони придумують план, як звести їх разом. Але, як каже стара приказка, все може піти не так гладко, як вони сподіваються.

Офіційний трейлер

Тож, якщо ви хочете гарно провести час, подивіться ці комедії на Netflix. Вони точно піднесуть ваш настрій, запалюючи вас сміхом і заряджаючи позитивом!

Прокрутити вгору