Головна » Найпопулярніші турецькі фільми, які варто подивитись

Найпопулярніші турецькі фільми, які варто подивитись

Найпопулярніші турецькі фільми, які варто подивитись (Фото: google)
Найпопулярніші турецькі фільми, які варто подивитись (Фото: google)

Турецький кінематограф вразливий своїми динамічними серіалами, але іноді хочеться відпочити від тривалих історій. На щастя, тут є також турецькі фільми, які вражають своєю якістю.

Читайте також: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Ми пропонуємо вам ознайомитися з повнометражними роботами турецької кіноіндустрії. Ось п’ять фільмів, які стали дуже популярними і отримали визнання кінокритиків та глядачів.

“Мій батько і мій син” (2005)

Ця стрічка вважається одним з найуспішніших фільмів в історії турецького кіно. Вона розповідає про юнака на ім’я Садик, який залишає рідне село, щоб вивчати журналістику у Стамбулі. Його батько не задоволений цим вибором і відкидає його. Проте після тяжких випробувань Садик повертається, і ледь помітний лід між ним і батьком може розтанути завдяки його синові.

Трейлер

“Кохання полюбляє випадковості”

Ця романтична драма розповідає історію кохання двох молодих людей, які знову зустрілися після довгих років розлуки. Але один з них хворіє і потребує трансплантації серця. Чи зможуть вони бути разом? Відповідь на це питання чекає на вас у фільмі.

Трейлер

“Клуб невдах” (2011)

Комедійна драма про двох друзів, які ведуть радіопрограму з різноманітними темами. Їх шоу залучає багатьох слухачів і розмовляє про самотність, пошук себе і філософію життя.

Трейлер

“Одного разу в Анатолії” (2011)

Ця кримінальна драма отримала Гран-прі Каннського кінофестивалю. Фільм розповідає про життя людей у маленькому провінційному містечку і запрошує глядача на філософську подорож.

Трейлер

“Візоленте” (2001)

Це комедійно-драматична стрічка, що відбувається у 70-х роках у Східній Анатолії. Фільм показує, як село реагує на перший телевізор та які новини воно отримує.

Трейлер

Оберіть фільм, який вам найбільше до вподоби, і насолоджуйтеся повноцінним кінопроцесом!

Прокрутити вгору