Головна » Перезавантаження “Піратів Карибського моря 6” підтверджено без Джонні Деппа

Перезавантаження “Піратів Карибського моря 6” підтверджено без Джонні Деппа

Перезавантаження "Піратів Карибського моря 6"
Перезавантаження “Піратів Карибського моря 6”

Минуло майже сім років з тих пір, як франшиза «Пірати Карибського моря» не з’явилася в кінотеатрах, і Disney все ще шукає спосіб вийти в нові води з франшизою.

Як вказують інсайдери та витоки, було багато ідей щодо майбутнього серіалу, включаючи фільм з Марго Роббі в головній ролі та план, який передбачає повернення Джека Горобця, якого грає Джонні Депп. Однак у нинішньому вигляді, схоже, франшиза готується до повного перезавантаження з новими персонажами.

Перезавантаження “Піратів Карибського моря 6”, що відомо:

ComicBook поговорив з продюсером Джеррі Брукхаймером про «Служіння неджентльменів» Гая Річі, і його запитали про майбутнє кількох популярних франшиз: «Топ Ган» і «Пірати Карибського моря». Брукхаймер задався питанням, хто з двох серій фільмів першим повернеться на великий екран, і при цьому згадав, що «Пірати» натискають кнопку скидання.

Ніколи не скажеш. Ми не знаємо, ми дійсно не знаємо. Невідомо, як вони поєднуються між собою. Тому що в «Топ Ган» у нас є актор, який є культовим і геніальним. І я не можу сказати вам, у скількох фільмах він зніметься, перш ніж з’явиться в «Топ Ган 3»… Але ми будемо перезавантажувати «Піратів», тому буде простіше зібрати команду, тому що нам не потрібно чекати певних акторів.

Звичайно, коли Брукхаймер говорить про «Топ Ган», він має на увазі Тома Круза. У планах на майбутнє у культової зірки бойовиків є кілька проєктів, серед яких «Місія нездійсненна 8». Тож виробництво, швидше за все, залежатиме від графіка Круза. Що стосується «Піратів», то Disney, схоже, починає з нуля.

Цікаво буде подивитися, куди саме піде піратська франшиза. Фільм з Марго Роббі в головній ролі поки що не можна повністю виключати, хоча після величезного успіху «Барбі» його, мабуть, стало набагато важче зняти.

Творець The Last of Us Крейг Мейзін працював над сюжетом нових «Піратів» разом зі сценаристом оригінального фільму Тедом Елліоттом. Робота була призупинена через страйки в Голлівуді, але Мейзін розповів, що їхній сценарій був дуже дивним і що керівникам Disney, схоже, він сподобався.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутка до верху