Головна » Кінопремія “Золота Дзиґа”: Повний перелік номінантів

Кінопремія “Золота Дзиґа”: Повний перелік номінантів

Кінопремія "Золота Дзиґа" (Фото: google)
Кінопремія “Золота Дзиґа” (Фото: google)

Національна Кінопремія “Золота Дзиґа” відбудеться у червні 2024 року. Проте вже сьогодні, 25 березня, на офіційному веб-сайті було опубліковано повний перелік кандидатів на отримання нагороди.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

У цьому році до конкурсу долучилися 50 фільмів різних жанрів. Зокрема, серед них є 10 повнометражних ігрових стрічок, 12 повнометражних документальних, 14 короткометражних фільмів, 4 анімаційні роботи та 10 серіалів.

Голосування за кандидатів триватиме до 6 травня.

Ігрові повнометражні фільми:

  1. “Батько”, продюсер та режисер: Олександр Кобзар
  2. “Довбуш”, продюсери: Максим Асадчий, Данило Білак, режисер: Олесь Санін
  3. “Королі репу”, продюсер: Дмитро Мінзянов, режисер: Мирослав Латик
  4. “Ля Палісіада”, продюсери: Валерія Сочивець, Сашко Чубко, Галина Криворчук, режисер: Філіп Сотниченко
  5. “Мій карпатський дідусь”, продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко, режисер: Заза Буадзе
  6. “Уроки толерантності”, продюсер: Сергій Лавренюк, режисер: Аркадій Непиталюк
  7. “Шлях поколінь”, продюсер: Михайло Ухман, режисер: Володимир Сидько
  8. “ШТТЛ” (не номінується), продюсери: Маргарита Гребенчікова, Юрій Артеменко, Жан-Шарль Леві, Оліас Барко, режисер: Аді Волтер
  9. “Я, Ніна”, продюсери: Яніна Соколова, Юлія Сінькевич, Олексій Москаленко, Олександра Івченко, Олеся Корженевська, Світлана Яцинич, режисер: Марися Нікітюк
  10. “Як там Катя?”, продюсери: Ольга Матат, Влад Дудко, Сергій Коннов, режисер: Крістіна Тинькевич.

Документальні повнометражні фільми:

  1. “20 днів у Маріуполі”, режисер: Мстислав Чернов
  2. “Бартка”, продюсер: Артем Голубєв, режисер: Володимир Бакум
  3. “Євродонбас”, продюсер: Анна Паленчук, режисер: Корній Грицюк
  4. “Життя на межі”, продюсер: Павло Пелешок, Юрко Іванишин, режисер: Павло Пелешок
  5. “Залізні метелики”, продюсер: Андрій Котляр, режисер: Роман Любий
  6. “Звідки куди” (не номінується), продюсер: Анна Паленчук, режисер: Мачек Хамела
  7. “Зірка. Дума про право”, режисер: В’ячеслав Бігун
  8. “Іван і Марта”, продюсер: Оксана Іванюк, режисер: Сергій Буковський
  9. “Король Лір: як ми шукали любов під час війни”, продюсер: Поліна Герман, режисер: Дмитро Грешко
  10. “Нескінченність за Флоріаном”, продюсер: Люба Кнорозок, режисер: Олексій Радинський

Короткометражні Ігрові Фільми:

  1. “Пріоритети епохи каменю”
    • Режисер та продюсер: Едуард Нечмоглод
  2. “Завтра знову настане”
    • Режисер: Андрій Кокура
    • Продюсери: Андрій Кокура, Максим Даніелу, Джуль Шарпантьє
  3. “Маленькі великі війни”
    • Режисер: Мирослав Латик
    • Продюсери: Оксана Іванюк, Мирослав Латик
  4. “Життя в кадрі”
    • Режисер: Владлен Одуденко
    • Продюсери: Володимир Яценко, Валентин Васянович, Анна Яценко
  5. “Кінець наче початок”
    • Режисер та продюсер: Станіслав Битюцький
  6. “Пісня для пухнастого”
    • Режисер та продюсер: Андрій Гіль
  7. “Смаколики на паличці”
    • Режисер та продюсер: Олексій Боряк
  8. “Там, де ріки знають таємниці”
    • Режисер: Анастасія Солоневич
    • Продюсер: Піотр Стечек

Документальні короткометражні фільми:

  1. “Хвиля з Бахмута”
    • Режисер та продюсер: Ігор Бабаєв
  2. “Гості з Харкова”
    • Режисер: Галина Лаврінець
    • Продюсер: Олександра Братищенко
  3. “Повернення лелек”
    • Режисер: Ґала Козютинська
    • Продюсер: Ігор Бабаєв
  4. “В пошуках спільної мети”
    • Режисер та продюсер: Максим Ходак
  5. “Під крилом ночі”
    • Режисер: Леся Дяк
    • Продюсер: Наталія Лібет
  6. “Чорнобиль: 22 роки по тому”
    • Режисер: Олексій Радинський
    • Продюсер: Люба Кнорозок

Анімаційний фільм:

  1. “Зупинка”
    • Продюсер: Олена Касавіна
    • Режисер: Катерина Омельяненко
  2. “Сто ночей у Маріуполі”
    • Продюсер: Андрій Палатний
    • Режисер: Софія Мельник
  3. “Мокош”
    • Продюсери: Анна Дудко, Олександр Шатківський
    • Режисер: Анна Дудко
  4. “Орка”
    • Продюсер: Дмитро Белінський
    • Режисер: Микита Ратніков


Серіали:

  1. “Добровольці”
    • Продюсер: Наум Баруля
    • Режисер: Андрій Бурлака
  2. “Вогняна стихія”
    • Продюсер: Ірина Храновська
    • Режисер: Олег Туранський
  3. “Друзі”
    • Продюсери: Акім Галімов, Володимир Москалець, Ілона Гребенюк
    • Режисер: Павло Тупік
  4. “Мій кінопроект”
    • Продюсер: Кирило Бін
    • Режисер: Сергій Сторожев
  5. “Новорічні пригоди”
    • Продюсери: Оксана Іванюк, Мирон Латик
    • Режисер: Мирон Латик
  6. “Пересування”
    • Продюсер: Євген Тунік
    • Режисер: Євген Тунік
  7. “Таємні історії”
    • Продюсер: Віталій Є
    • Режисер: Кирило Бін
  8. “Коні”
    • Продюсер: Ірина Храновська
    • Режисер: Дмитро Андріянов
  9. “Українські палаці: Золота епоха-2”
    • Продюсери: Акім Галімов, Руслан Шаріпов, Станіслав Зурахов
    • Режисер-постановник: Дарія Саричева
  10. “Атака”
  • Продюсер: Ірина Храновська
  • Режисер: Заза Буадзе
Прокрутити вгору