Головна » Кріс Еванс повертається: 2 довгоочікувані ролі в кінематографічному всесвіті Marvel

Кріс Еванс повертається: 2 довгоочікувані ролі в кінематографічному всесвіті Marvel

Кріс Еванс повертається (Фото: google)
Кріс Еванс повертається (Фото: google)

Новини зі світу Marvel завжди викликають особливий інтерес у фанатів кінематографічного всесвіту. І тепер останні чутки не залишили шанувальників байдужими, оскільки їхній улюблений актор Кріс Еванс повертається на великий екран у двох різних ролях.

Рекомендації Кіно Клубу: Найкращі пригодницькі фільми 2023 року

Інсайдер MyTimeToShineHello поділився інформацією, яка призвела до накопичення ажіотажу серед глядачів. Згідно з його повідомленням, Кріс Еванс, який раніше прославився своїм втіленням Капітана Америки, знову прийме мантію легендарного супергероя в майбутньому кросовері Месники: Секретні війни. Це повернення обіцяє стати однією з найгучніших подій франшизи.

Однак це не єдина роль, в якій ми побачимо Еванса. Також подейкують, що він зіграв Людину-смолоскип в майбутньому фільмі MCU, який об’єднує двох відомих супергероїв, Дедпула та Росомаху. Судячи з усього, це буде версія героя з дилогії «Фантастична четвірка» від Fox.

Повернення Кріса Еванса до кінематографічного всесвіту Marvel викликає хвилювання та багато запитань. Чи буде це остаточне прощання з роллю Капітана Америки і просто камео? І за яких умов з’явиться Людина-смолоским у пригодах Дедпула та Росомахи?

Одне можна сказати точно: повернення Еванса обіцяє стати захоплюючою подією для всіх шанувальників Marvel. І які б сюжетні повороти на нас не чекали, ми не можемо чекати.

Прем’єра “Дедпула 3” відбудеться в кінотеатрах 25 липня 2024 року, а “Секретні війни” вийдуть не раніше травня 2027 року.

Прокрутити вгору