Головна » Найкращі пригодницькі фільми 2023 року

Найкращі пригодницькі фільми 2023 року

Найкращі пригодницькі фільми 2023 року (Фото: google)
Найкращі пригодницькі фільми 2023 року (Фото: google)

Любите пригоди? Тоді ця п’ятірка фільмів, що вийшли в український прокат минулого року, точно для вас. Навіть якщо ви вже бачили їх у кіно, вони заслуговують на повторний перегляд вдома.

Читайте також: Найкращі фентезі фільми 2023 року: Добірка

“Вартові Галактики 3” (реж. Джеймс Ганн)

Сюжет: Героїчна команда “Вартових Галактик” повертається у третій частині, де вони стикаються з новими ворогами та викликами в глибинах космосу. Під керівництвом Пітера Квілла (Кріс Пратт) вони знову готові врятувати галактику від загроз.

Офіційний трейлер

“Підземелля і дракони: Честь злодіїв” (реж. Джон Френсіс Дейлі, Джонатан Голдштейн)

Сюжет: Кріс Пайн та його банду готуються до небезпечної відправки у підземелля, де вони зіштовхуються з ворогами, які виявляються сильнішими і винахідливішими, ніж вони очікували.

Офіційний трейлер

“Творець” (реж. Гарет Едвардс)

Сюжет: У світі, де Штучний Інтелект взяв верх, один чоловік знаходиться на місії знищити ШІ, перш ніж воно знищить його.

Офіційний трейлер

“Місія неможлива: Розплата. Частина перша” (реж. Крістофер МакКворрі)

Сюжет: Етан Гант і його команда повинні зупинити мерзенну загрозу, яка загрожує світу, зробивши неможливе – або, точніше, неможливіше.

Офіційний трейлер

“Ґран Туризмо” (реж. Ніл Бломкамп)

Сюжет: Орландо Блум та Девід Гарбор стають героями гонки на життя і смерть в небезпечному світі автогонок “Ґран Туризмо”.

Офіційний трейлер

Ці захоплюючі пригодницькі фільми занурять вас у світи небезпеки, адреналіну та неймовірних викликів. Насолоджуйтесь кіноподорожжю!

Прокрутити вгору