Головна » 4 серію 4 сезону серіалу “Хлопаки” могли випадково розкрити. Спойлер

4 серію 4 сезону серіалу “Хлопаки” могли випадково розкрити. Спойлер

4 серію 4 сезону серіалу "Хлопаки" могли випадково розкрити (Кадр з фільму)
4 серію 4 сезону серіалу “Хлопаки” могли випадково розкрити (Кадр з фільму)

Трейлер четвертого сезону серіалу “Хлопаки” зіпсував основний сюжетний поворот для одного з новачків шоу “Феєрверк” у новому епізоді.

Частиною величезного акторського складу шоу є Валорі Керрі, яка зіграла новачка Сімку. Відома своєю запальною особистістю та прихильницею теорій змови, вона вписується в команду суперів. Вона також виявляє неймовірне захоплення Хоумлендером, відкрито зізнаючись, що зробить “все”, щоб підтримати його.

Читайте також: Кінцівка 4 сезону «Хлопаки» буде божевільною

Спойлер у майбутньому епізоді 

Як зазначає TheDirect, раніше опублікований повнометражний трейлер 4 сезону “Хлопаків показує, як кілька членів “Сімки” викрадають Кемерона Коулмана (Меттью Едісон), ведучого програми на Vought TV. Його бачили з кляпом і зв’язаним, перш ніж мішок зняли з голови.

Потім з’являється феєрверк, який обрушує пекло на Кемерона, б’ючи його ногою по обличчю, що має стати лише початком побиття журналіста. Наразі незрозуміло, чому його викрали та катували.

Пізніше феєрверк на місці ведучої шоу з написом «Бомба правди» позаду неї при зверненні до мас.

4 серію 4 сезону серіалу “Хлопаки” могли випадково розкрити (Кадр з фільму)

Що буде з феєрверками в 4 сезоні «Хлопаків»?

Судячи з усього, цей трейлер готує «Феєрверк» на заміну Кемерону Коулману в ролі обличчя новин на Vought International. Вона, ймовірно, матиме більше влади в рамках місії Сімки (і Хоумлендера), щоб продемонструвати супердомінування над людством.

На даний момент немає жодних вказівок на те, чи буде вона вести новини замість своєї роботи супер, чи вона виконуватиме обидві роботи одночасно. Однак, з огляду на те, що Хоумлендер хоче зробити зі світом, він, безсумнівно, побачить перевагу в тому, щоб один з його найвідданіших послідовників був якомога помітнішим.

Раніше стало відомо, що серіал закінчиться на п’ятому сезоні.

Прокрутка до верху