Головна » Анонс “Нікчемний я 5” від режисера нової частини

Анонс “Нікчемний я 5” від режисера нової частини

Несподіваний анонс “Нікчемний я 5”

«Нікчемний я 4» вийшов у кінотеатрах на початку липня 2024 року, показавши непоганий початок, тож розмови про продовження вже почалися.

Variety взяв інтерв’ю у режисера Кріса Рено після прем’єри чергового мультфільму “Illumination“. Коли справа доходить до «Нікчемного я 5», режисер вважає, що все буде залежати від історії, яку вони хочуть розповісти.

Якщо ми придумаємо хорошу історію і з’явиться відчуття, що ми можемо охопити якусь нову територію, то це, звичайно, можливо.

На щастя для Illumination та Universal, франшиза все ще дуже подобається глядачам. Четверта частина зібрала 120 мільйонів доларів за перший вікенд лише в США з бюджетом 100 мільйонів доларів. Оскільки касові збори стрімко зростають, то, ймовірно, так буде ще кілька вихідних, поки не вийде фільм за коміксами “Дедпул і Росомаха”.

Нікчемний я 4 – це історія про супергероїв

Однією з важливих частин мультфільму «Нікчемний я 4» є міньйони з надздібностями. Це смішно, враховуючи, що реліз відбувся до «Дедпула 3». За словами Рено, вони допомагають розвивати історію.

Я знаю, що точно подумав про прості здібності, які є дуже наочними та легкими для розуміння. Ми говорили про багато речей, але я думаю, знаючи, скільки у нас екранного часу, а його було не так вже й багато, ми вибрали «Фантастичну четвірку».

Отже, їхні здібності не зовсім такі, як у Фантастичної четвірки, але одна річ, яка мені подобається в цій групі, це те, що сили Фантастичної четвірки трохи дурні… Жінка-невидимка, хлопець-вогонь, кам’яний хлопець, щось у цьому є. Мультфільм чудово працює як фільм за коміксами, а візуальна та графічна складова цих здібностей дуже підійшла міньйонам.

Франшиза мультфільмів “Нікчемний я”

Франшиза “Нікчемний я” (оригінальна назва – “Despicable Me”) є однією з найпопулярніших та найуспішніших серій анімаційних фільмів за останнє десятиліття. Вона створена компанією Illumination Entertainment і розпочала свій шлях у 2010 році.

Основні фільми серії

“Нікчемний я” (2010)

  • Перший фільм знайомить глядачів з головним героєм, Грю, злочинцем, який вирішує вкрасти Місяць. Однак, його плани змінюються після того, як він приймає на виховання трьох сиріток – Марго, Едіт і Агнес.

“Нікчемний я 2” (2013)

  • У продовженні Грю залишає своє злочинне минуле і починає працювати на Антизлочинну Лігу, щоб зупинити нового лиходія. Він також зустрічає свою майбутню дружину, Люсі.

“Нікчемний я 3” (2017)

  • У третьому фільмі Грю дізнається про існування свого брата-близнюка Дрю і разом з ним бореться проти нового ворога, Бальтазара Братта, колишньої зірки 80-х, який став злочинцем.

Спін-оффи

“Посіпаки” (2015)

  • Цей фільм розповідає про походження маленьких жовтих істот – Міньйонів (або Посіпак), які стали культовими персонажами франшизи. Сюжет фокусується на їхніх пригодах до зустрічі з Грю.

“Посіпаки: Становлення Грю” (2022)

  • Продовження історії про Міньйонів, яке показує, як вони познайомилися з молодим Грю і як він став суперлиходієм.

Успіх та вплив

Франшиза “Нікчемний я” мала величезний успіх у всьому світі. Всі фільми разом заробили понад 3,7 мільярда доларів у світовому прокаті, що робить її однією з найбільш комерційно успішних анімаційних франшиз. Крім того, вона принесла численні продукти, відеоігри та тематичні парки.

Ключові елементи успіху

  1. Унікальні персонажі: Грю, його дочки та Міньйони стали улюбленцями багатьох поколінь глядачів завдяки своїй харизмі та гумору.
  2. Захоплюючий сюжет: Кожен фільм пропонує цікаві пригоди, емоційні моменти та влучний гумор.
  3. Візуальна привабливість: Яскрава та барвиста анімація робить фільми візуально привабливими для всіх вікових груп.

Франшиза “Нікчемний я” продовжує бути популярною і очікується, що нові фільми та проекти будуть радувати глядачів у майбутньому.

Прокрутка до верху