Головна » Фільм «Диявол носить Прада 2» вийде на екрани і поверне акторів першої частини

Фільм «Диявол носить Прада 2» вийде на екрани і поверне акторів першої частини

Фільм «Диявол носить Прада 2» (Фото: google)
Фільм «Диявол носить Прада 2» (Фото: google)

Нещодавно стало відомо, що в розробку запущено продовження фільму “Диявол носить Прада”, і тепер підтверджено, що акторський склад буде знайомий шанувальникам оригіналу.

Читайте також: Дата виходу фільму “Ілюзія обману 3” від Lionsgate

Як повідомляє Entertainment Weekly, Енн Хетеуей і Стенлі Туччі ведуть переговори про повернення до своїх культових ролей у другій частині. Також вказується, що більшість членів оригінальної команди повернуться, включаючи сценаристку Алін Брош Маккенну, продюсера Венді Файнерман і режисера Девіда Френкеля.

Своїх персонажів у сиквелі зіграють Меріл Стріп та Емілі Блант, які зіграли ролі Міранди Прістлі та Емілі Чарльтон відповідно.

Фільм «Диявол носить Прада», що вийшов на екрани в 2006 році, став справжнім феноменом, завоювавши серця глядачів по всьому світу. У центрі уваги – історія молодого журналіста Енді Сакса, якого зіграла Енн Хетеуей, та її робота в глянцевому журналі під керівництвом суворої та безкомпромісної Міранди Прістлі, роль якої чудово втілила Меріл Стріп. Стенлі Туччі зіграв Найджела Кіплінга, мудрого і дотепного арт-директора, який став важливим наставником для Енді.

Фільм «Диявол носить Прада 2»: Про що буде сиквел?

Як повідомляє Puck News, сюжет буде зосереджений на тому, як Міранда Прістлі (Меріл Стріп), чия кар’єра стрімко йде на дно, знову зустрічає Емілі (Емілі Блант). Героїні потрібні гроші останнього на рекламу.

Прем’єра другої частини очікується не раніше кінця 2025 року. Повноцінного анонсу ще не відбулося.

Прокрутка до верху