Головна » Apple випустила iOS 17.5 beta 3. Чи можна завантажити його на айфон прямо зараз?

Apple випустила iOS 17.5 beta 3. Чи можна завантажити його на айфон прямо зараз?

Apple випустила iOS 17.5 beta 3

Цикл iOS 17 повільно добігає кінця, і ви, напевно, цього не помітили! Про те, що актуальна версія операційної системи скоро піде в історію, свідчить швидкий реліз iOS 17.5, над яким інженери Apple активно працюють прямо зараз. Судячи з усього, про графік релізів забули, тому бета-оновлення виходять з різними перервами. Наприклад, iOS 17.5 beta 3 вийшла всього через тиждень після другої бета-версії, при цьому її довелося чекати кілька тижнів. Оновлення ще більш стабільне, не кажучи вже про нові функції, але чи варто його встановлювати? Давайте розбиратися.

Що нового в iOS 17.5

Нових функцій в iOS 17.5 не так багато — Apple вже використала всі нововведення, представлені під час виходу оновлень. Головне нововведення — можливість завантажити додаток із сайту розробника. Функція буде доступна лише в європейських країнах, принаймні поки що.

Однак на даний момент відомо, що для використання нової функції iOS 17.5 розробник повинен мати діючий обліковий запис App Store Connect віком понад два роки. А програму, розміщену таким чином, потрібно завантажити з App Store більше мільйона разів. Однак, якщо абстрагуватися від цих вимог, користувачі отримують зручний спосіб завантажити додаток на iPhone в обхід App Store.

Нові можливості в iOS 17.5

Є ряд інших нововведень, які можуть стати в нагоді. Одним з найбільш тонких є поліпшення Apple ID. Інсайдери лише згадали, що аккаунт стане безпечнішим, а користувач не помітить різниці. Я думаю, що у світлі нещодавніх масових хакерських атак це дійсно необхідний захід.

  • Apple Music зможе передавати пісні з інших сервісів. Відомо, що Spotify обов’язково буде підтримуватися, але інформації про Яндекс Музику та інші вітчизняні платформи немає.
  • Захист від стеження через AirTag та інші маячки: система виявляє їх і пропонує відключити. Ця ж функція тепер працює і в аналогу Find My на Android.
  • Нові шпалери для iPhone і виправлення вразливостей.

Коли вийде iOS 17.5?

Оновлення вийде зовсім скоро

Незважаючи на те, що перша бета-версія iOS 17.5 трохи затрималася, інсайдери схиляються до думки, що вона вийде вчасно. Точну дату назвати складно — останнім часом Apple випускає оновлення в різні дні тижня. Однак абсолютно точно, що iOS 17.5 вийде після травневих свят — у другій половині травня, якщо бути точним. Наприклад, iOS 16.5 вийшла 20 травня, а iOS 15.5 – 26 травня. Варіантів може бути багато, але Apple обов’язково запустить оновлення до WWDC 2024.

Як встановити бета-версію на iPhone

Встановити бета-версію iOS 17.5 може будь-хто, оскільки Apple залишила лазівку для користувачів. Однак майте на увазі, що це великий ризик. Ваш iPhone навряд чи буде працювати, але він може почати працювати гірше.

  • Перейдіть на вебсайт програми для розробників Apple і ввійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple ID.
  • Прийміть ліцензійну угоду, і ви потрапите на сторінку реєстрації розробника, де вам потрібно буде підтвердити свою участь у програмі.
  • Перезавантажте iPhone і перейдіть до Налаштування – Загальні.
  • Перейдіть до розділу «Бета-оновлення» та ввімкніть бета-версію iOS 17 для розробників.
  • Виберіть «Оновлення програмного забезпечення» та знайдіть оновлення, а потім встановіть його на свій iPhone.
  • Перейдіть до розділу «Бета-оновлення» та ввімкніть бета-версію iOS 17 для розробників.
  • Виберіть «Оновлення програмного забезпечення» та знайдіть оновлення, а потім встановіть його на свій iPhone.

Перед установкою не забудьте зарядити iPhone і підключитися до стабільного Wi-Fi, щоб все оновлення можна було завантажити без проблем.

Наступна презентація Apple відбудеться 7 травня. Що на ній покажуть?

Прокрутити вгору