Головна » Повернення “Людини-павука” Тобі Магуайра в кінотеатри: Касові збори сиквела зростають

Повернення “Людини-павука” Тобі Магуайра в кінотеатри: Касові збори сиквела зростають

Повернення “Людини-павука” по понеділкам показують неймовірні цифри в кінотеатрах, які, здається, стали сюрпризом для Sony Pictures. Цього тижня відзначилася стрічка «Людина-павук 2».

Повернення "Людини-павука" Тобі Магуайра в кінотеатри (Фото: google)
Повернення “Людини-павука” Тобі Магуайра в кінотеатри (Фото: google)

Сиквелу «Людини-павука» Сема Реймі цього року виповнюється 20 років, а «Дивовижна Людина-павук 2» з Ендрю Гарфілдом вже відсвяткував своє 10-річчя. Щоб відзначити ці дати, Sony Pictures повернула всі вісім фільмів про Людину-павука в кінотеатри США.

Читайте також: Месники: Таємні війни, Блейд та Людина-павук 4 – дати початку зйомок нових фільмів Marvel

Тижнем раніше в кінотеатри повернувся перший Людина-павук 2002 року, а цього тижня стартував «Людина-павук 2».


Людина-павук 2 / Sony Pictures

У понеділок “Людині-павуку 2” вдалося зібрати значні 805 000 доларів, незважаючи на обмежений випуск всього 467 екранів. Для порівняння, в прокат повернули і «Шрека», який зміг зібрати 473 тисячі доларів на 1,5 тисячі екранів за першу добу.

Показники виявилися настільки хорошими, що проект зміг потрапити в рейтинг найкасовіших фільмів нарівні з новинками «Імперія впала» і «Ебігейл». Після такого успіху студія вирішила продовжити кінотеатральний прокат до п’ятниці, 26 квітня. Спочатку планувалося, що касові збори триватимуть лише один день (саме тому на світ з’явився «Понеділки Людини-павука»).

Судячи з усього, в цьому заслуга фільму «Людина-павук: Додому шляху нема» (який зібрав у світовому прокаті $1,9 млрд). Враховуючи вік фільмів Тобі Магуайра Пітера Паркера, мало хто з нинішніх шанувальників Marvel потрапив на великий екран, тому вони вирішили заповнити прогалину.

На даний момент касові збори перевидання «Людини-павука 2» вже перевищили $1 млн.

Не так давно Том Холланд представив оновлення четвертого фільму про свою Людину-павука. За його словами, розробка Людини-павука 4 активно триває.

Прокрутити вгору