Головна » Аріана Гранде зіграє у фільмі “Чародійка”. Дивиться трейлер!

Аріана Гранде зіграє у фільмі “Чародійка”. Дивиться трейлер!

Аріана Гранде зіграє у фільмі "Чародійка" (Фото: google)
Аріана Гранде зіграє у фільмі “Чародійка” (Фото: google)

Новини кіно: Кінокомпанія Universal Pictures випустила перший трейлер масштабного фентезійного мюзиклу “Чародійка” (Wicked), у якому одну з головних ролей виконала відома американська поп-зірка Аріана Гранде. Дата релізу цього фільму в український прокат припадає на 27 листопада 2024 року.

Для Аріани це вже не перший досвід у кіно, оскільки вона розпочала свою кар’єру з підліткових ситкомів та мала ролі у таких проектах, як “Королеви крику” та “Не дивись вгору”.

У фільмі “Чародійка”, що базується на серії казок про Країну Оз Френка Баума, Гранде виконує роль привабливої та амбітної Глінди, яка пізніше стає доброю відьмою півночі. Фільм розповідає про її дорослішання поряд з Ельфабою, дівчиною-ізгоєм із зеленою шкірою, майбутньою злою відьмою заходу. Також демонструється їхнє суперництво у боротьбі за коханого та протистояння тиранії Чарівника, який налаштовує мешканців Країни Оз проти Ельфаби.

Роль Ельфаби виконує британська акторка та співачка Синтія Еріво, лауреатка премій “Греммі” та “Еммі”.

Також у фільмі зіграли Джонатан Бейлі (“Бріджертони”, “Попутники”), Джефф Голдблюм (“Муха”, “Парк Юрського періоду”, “Вартові галактики 2”) та Мішель Єо (“Шан-Чі та легенда десяти кілець”, “Все завжди і водночас”).

Режисером цієї стрічки став Джон М. Чу (“Ілюзія обману 2”, “Шалено багаті азійці”, “На висотах Нью-Йорка”).

Офіційний трейлер

Джерело: https://www.unian.ua/lite/kino/wicked-2024-treyler-i-data-vihodu-fentezi-za-motivami-kazok-pro-krajinu-oz-12573078.html

Прокрутити вгору