Головна » Дата виходу 4 сезону серіалу “Супермен і Лоїс”: Деталі

Дата виходу 4 сезону серіалу “Супермен і Лоїс”: Деталі

Дата виходу 4 сезону серіалу "Супермен і Лоїс" (Фото: google)
Дата виходу 4 сезону серіалу “Супермен і Лоїс” (Фото: google)

Фінал фільму «Стріла» вже близько, оскільки серіал «Супермен і Лоїс» має поставити крапку в історії франшизи.

Читайте також: Новий логотип Супермена з’явився в перезапуску DC

Фільм CW «Супермен і Лоїс» дебютував у 2021 році, і з того часу «Людина зі сталі», яку грають Тайлер Хохлін і Лоїс Лейн, яку грає Бітсі Таллок, полюбилася глядачам. На жаль, настав час прощатися. Цього разу точно.

Дата прем’єри фіналу Arrowverse

Дата виходу 4 сезону серіалу “Супермен і Лоїс” (Фото: google)

Раніше стало відомо, що четвертий і останній сезон серіалу “Супермен і Лоїс” вийде восени 2024 року, а нові епізоди виходитимуть по п’ятницях о 3:00 за Гринвічем+3. Тепер Deadline підтвердив, що перший епізод сезону вийде 18 жовтня.

Проект в цілому слабо пов’язаний з іншими серіями Arrowverse, але він стане своєрідним фіналом кінематографічного всесвіту. Це також буде останнє шоу DC від The CW.

Хоча бюджет минулого сезону був урізаний, творцям дозволили завершити всі сюжетні лінії, що обов’язково сподобається фанатам. За словами президента телемережі Бреда Шварца, глядачів чекають емоційні епізоди, гідні номінацій на престижні премії.

Тайлер Хохлін дебютував у ролі Кала Ел у серіалі «Супердівчина» ще у 2016 році. На думку деяких фанатів DC, образ героя був освіжаючою зміною від більш похмурого і суворого Кларка Кента з кінематографічного всесвіту DC (де його зіграв Генрі Кавілла).

У 2025 році ми побачимо нового Супермена в сольному фільмі Джеймса Ганна. Героя зараз грає Девід Коренсвет, і нещодавно ми отримали повноцінний перший погляд на нього, який зазнав критики.

Прокрутка до верху