Головна » Серіал «Супермен і Лоїс»: Завершено зйомки 4 сезону

Серіал «Супермен і Лоїс»: Завершено зйомки 4 сезону

Серіал «Супермен і Лоїс» офіційно добігає кінця цього року, і тепер стало відомо, що виробництво 4 сезону закінчилося.

Серіал «Супермен і Лоїс»: Завершено зйомки 4 сезону (Фото: google)
Серіал «Супермен і Лоїс»: Завершено зйомки 4 сезону (Фото: google)

Серіал стане фіналом Arrowverse (згодом він перестав бути частиною всесвіту) і підсумує більш ніж 20-річну історію The CW. З 2001 року, коли почався Смолвіль, майже кожен телевізійний сезон The CW мав у своїй програмі хоча б якусь адаптацію DC Comics.

Читайте також: Серіал “Злочинці” на Netflix: Трейлер та огляд серіалу

Серіал «Супермен і Лоїс» розпочався у 2021 році, невдовзі після закінчення «Стріли». У серіалі, заснованому на подіях, що змінюють мультивсесвіт Crisis on Infinite Earths, знімаються Тайлер Хьохлін і Бітсі Таллок, які повторюють свої ролі Супермена та Лоїс Лейн із кросоверів Arrowverse. Однак у нещодавно реорганізованій часовій шкалі Супермен і Лоїс мають пару синів-близнюків.

У міру просування шоу глядачі дізнаються, що дія шоу відбувається не на Землі Прайм, як передбачалося раніше (світ у Мультивсесвіті DC, де відбувалися події СтрілиФлешаСупердівчиниЛегенд завтрашнього дня та Чорної блискавки). Натомість проект помістили в окремий світ, що дало авторам можливість повернутися до персонажів та концепцій, раніше представлених у Arrowverse. Але з новими акторами та власним підходом. Зокрема, головним антагоністом третього сезону став Лекс Лютор, якого зіграв Майкл Кудліц («Ходячі мерці»), а не Джон Краєр.

Таллок опублікувала записку від продюсерів, яку вона отримала в останній день зйомок шоу:

Кращим акторам і знімальній групі на телебаченні. Дякую вам за чотири сезони невтомної самовідданості, нескінченного ентузіазму та вашого величезного таланту зробити серіал «Супермен і Лоїс» однією з найкращих адаптацій міфології про Супермена.

Поки що немає інформації про те, коли саме “Супермен і Лоїс” повернуться в ефір з останнім сезоном. Очікується, що це станеться влітку або восени 2024 року.

Прокрутити вгору