Головна » Несподіваний персонаж помирає в “Сімпсонах” через 35 років

Несподіваний персонаж помирає в “Сімпсонах” через 35 років

Несподіваний персонаж помирає в "Сімпсонах" через 35 років (Фото: google)
Несподіваний персонаж помирає в “Сімпсонах” через 35 років (Фото: google)

У новому епізоді 35 сезону “Сімпсони” вбили дивовижного персонажа, а також нагадали глядачам про персонажа, про якого вони, можливо, забули.

Героям “Сімпсонів” не чужа смерть, як в результаті загибелі реальних акторів (а значить і їх персонажів з мультсеріалу), так і в результаті потрясіння подій заради історії. Сімпсони зробили останню річ в останній частині, видаливши персонажа, який вплинув на Гомера та його друзів. Проте він не надто сильно вплинув на серію в цілому.

Читайте також: Добірка фільмів для приємного вечірнього перегляду

Початок епізоду: Несподівана смерть Ларрі

15 епізод 35 сезону “Сімпсонів” починається з несподіваної смерті Ларрі. Це один з завсідників бару, якого бачили за випивкою з Гомером, Карлом і Ленні в ресторані У Мо з самого першого епізоду. Хоча персонаж насправді говорив лише дві репліки протягом 35 сезонів. Його смерть зрештою зближує Гомера та його друзів, оскільки вони шукають спосіб вшанувати пам’ять Ларрі.

Розгортання подій

На початку епізоду Гомер, Карл і Ленні, як завжди, розмовляють з Мо в барі. І коли Мо програє парі на футбольний матч, він гнівно намагається всіх вигнати. Але Ларрі не рухається. Він залишається нерухомим і навіть почав видавати хлюпаючі звуки, коли Мо намагався ткнути його в око, щоб розбудити. Зрозуміло, що він загинув, але причина смерті не називається.

На його похороні (на якому була присутня лише мати Ларрі) пояснюється, що повне ім’я Ларрі — Лоуренс Далрімпл, і що він вважав Гомера та інших своїми найкращими друзями (яких він прозвав «Брати Мо»). Але, як показав цей епізод, у багатьох випадках Ларрі, на жаль, продовжував пити на самоті, поки Гомер та інші тусувалися разом.

Поворот сюжету: Секрети Ларрі

Коли Мардж звинувачує їх усіх у тому, що вони ніколи не помічали, що Ларрі такий сумний, вони вирішують розвіяти його прах у водоспаді Сереніті, місці, яке, як припускав Ларрі, одного разу відвідає він та його друзі. Під час подорожі вони дійсно зближуються один з одним (і мають справу зі смертю, яка вплинула на них більше, ніж очікувалося). Пізніше з’ясовується, що Ларрі брав участь у схемі контрабанди ювелірних виробів.

Прокрутити вгору