Головна » Мультсеріал «Сутінки богів»: Вийшов перший кадр нового проекту Зака Снайдера

Мультсеріал «Сутінки богів»: Вийшов перший кадр нового проекту Зака Снайдера

Мультсеріал «Сутінки богів»: Вийшов перший кадр нового проекту Зака Снайдера (Фото: google)
Мультсеріал «Сутінки богів»: Вийшов перший кадр нового проекту Зака Снайдера (Фото: google)

Нещодавно Зак Снайдер випустив другу частину науково-фантастичного бойовика «Бунтівний місяць», а цього року вийде ще один його проект.

Мультсеріал «Сутінки богів» нарешті готуються до великого запуску. Вже деякий час Netflix і режисер тизерять епічне анімаційне шоу. Тепер у нас є перший погляд, а також вікно релізу.

У соцмережах Снайдер поділився першим кадром “Сутінків богів” із приміткою про його запуск. Він підписав допис:

Ми не боїмося богів! Мій новий мультсеріал «Сутінки богів» вийде на Netflix цієї осені!

На даний момент у нас немає точного місяця виходу мультсеріалу, але скоро ми напевно дізнаємося більше. Адже у Netflix великі плани на Міжнародний фестиваль анімації в Ансі в червні.

Мультсеріал «Сутінки богів»: Опис

Проект розповість про події, які призвели до загибелі Мідгарда і Асгарда, а потім і до загибелі більшості богів у вирішальній битві зі злом, силами природи і велетнями. Над шоу також працювали Джей Оліва («Ліга справедливості: Темрява») та Ерік Карраско («Супердівчина»). Сам Снайдер зняв лише перший та останній епізоди.

Читайте також: Кінцівка фільму Бунтівний Місяць 2 – пояснення

Варто зазначити, що це не перший анімаційний проект Зака Снайдера. У 2010 році на екрани вийшов анімаційний фільм «Легенди нічних сторожів», який зібрав у прокаті трохи більше ніж 140 мільйонів доларів при бюджеті в 80 мільйонів доларів.

Прокрутити вгору