Головна » Нова адаптація Resident Evil: Чи буде фільм “Резиденція зла: Хроніки Амбрели”?

Нова адаптація Resident Evil: Чи буде фільм “Резиденція зла: Хроніки Амбрели”?

Нова адаптація Resident Evil: Чи буде фільм "Резиденція зла: Хроніки Амбрели"? (Фото: google)
Нова адаптація Resident Evil: Чи буде фільм “Резиденція зла: Хроніки Амбрели”? (Фото: google)

Рік тому авторитетний інсайдер Деніел Ріхтман повідомив про виробництво нового кінопроекту під назвою “Резиденція зла: Хроніки Амбрели” (Resident Evil: Umbrella Chronicles).

Читайте також: PS Plus втратить багато ігор у травні 2024 року

Однак, на розчарування багатьох, подробиць про фільм було вкрай мало. Єдине, що було відомо, це можлива участь в якості продюсера Пола В. С. Андерсона, режисера більшості попередніх фільмів серії. Це додавало загадковості і, звичайно ж, стало предметом бурхливих дискусій серед фанатів франшизи.

Минув рік, і Ріхтман знову згадав про проект, але навіть зараз подробиць немає. Судячи з повідомлення інсайдеру, фільм не був скасований і все ще знаходиться в розробці.

Домисли та ворожіння заповнили паузу між анонсами, змусивши шанувальників чекати. Одне з головних питань, яке хвилює всіх – чи буде новий фільм заснований на якійсь із ігор чи запропонує оригінальний сюжет.


Кадр з фільму «Резиденція зла: Раккун-Сіті»

Останні роки принесли в кіноіндустрію два основних підходи до адаптації відеоігор. Деякі проекти прагнуть ретельно передати атмосферу і сюжет оригіналу, прагнучі задовольнити смаки і очікування фанатів. Прикладом цього є «Резиденція зла: Раккун-Сіті» (Resident Evil: Raccoon City) (2021), яка хоч і була близька за сюжетом до перших двох ігор, але не змогла задовольнити критиків та глядачів через низку недоліків, зокрема вибір акторського складу.

Інші проекти обирають більш ліберальний підхід, будуючи сюжет на основі всесвіту відеоігор, але додаючи нові елементи та персонажів. Однак такі експерименти не завжди бувають вдалими, як це сталося з Resident Evil від Netflix, який скасували після прем’єри першого сезону через негативні відгуки.

Цілком можливо, що Resident Evil: The Umbrella Chronicles є продовженням Раккун-Сіті, оскільки наприкінці був чіткий тизер сиквела. Залишається тільки чекати анонсів.

Прокрутити вгору