Головна » Відгуки про Stellar Blade для PS5

Відгуки про Stellar Blade для PS5

Відгуки про Stellar Blade для PS5 (Фото: google)
Відгуки про Stellar Blade для PS5 (Фото: google)

Stellar Blade вже давно привертає увагу геймерів, а за пару днів до прем’єри почали з’являтися огляди преси. Як і очікувалося, ексклюзив для PlayStation отримав схвальні відгуки.

Читайте також: Перша безкоштовна гра PS Plus у травні 2024 року

На агрегаторі рецензій OpenCritic гра має середню оцінку 85 зі 100, а на Metacritic — 83/100. Критики найбільше хвалять бойову систему, яка нагадує серію Souls та NieR: Automata. Рецензенти також похвалили розробників за те, що вони не побоялися показати сексуальну героїню в сучасній ігровій індустрії. Серед переваг також був виділений захоплюючий сюжет. З недоліків найчастіше пишуть про проблеми з управлінням і складнощі балансування.

Відгуки про Stellar Blade:

Press Start – 9/10

Stellar Blade щиро натхненна класичною ерою ігор з яскравими персонажами. Цілком можливо, що проекту буде складно реалізувати свій основний наратив, а платформа часто більше розчаровує, ніж ні, але нічого з цього недостатньо, щоб зіпсувати по-справжньому приємний досвід.

Destructoid – 8/10

Загалом, Stellar Blade — це подорож, яку варто прожити. Я відчуваю, що з деякими покращеннями в певних областях Stellar Blade може стати знаковою подією, подібною до тих, з яких гра явно черпає натхнення. Але навіть у своєму нинішньому вигляді Stellar Blade пропонує динамічну бойову систему в унікальному світі з цікавою сюжетною лінією.

Too Much Gaming – 6/10

Потенціал Stellar Blade був очевидний, але в міру того, як амбіції переростали в щось більше, гра втратила фокус. Коли Зоряний Клинок намагається зібрати все докупи, він зливається в єдину форму, яка виглядає викривленою та нерівною.

Гра вийде 26 квітня 2024 року лише на PS5. Релізи на інших платформах поки що не анонсовані.

Прокрутити вгору