Головна » Дата виходу «Людей Ікс» і подробиці сюжету: Витік Marvel

Дата виходу «Людей Ікс» і подробиці сюжету: Витік Marvel

Дата виходу «Людей Ікс» і подробиці сюжету (Фото: google)
Дата виходу «Людей Ікс» і подробиці сюжету (Фото: google)

Все вказує на те, що Marvel Studios представила нових Людей Ікс у рамках саги про Мультивсесвіт. Хоча раніше було сказано, що вони з’являться лише у Фазі 7.

Згідно з новими чутками, фільм “Люди Ікс” вже запущений у розробку і вийде він одразу після фільму “Месники 5, тобто не раніше ніж влітку або навіть восени 2026 року. Події будуть розгортатися у паралельному всесвіті, який нам вдалося побачити у сцені після титрів у фільмі «Капітан Марвел 2» (Земля-267).

У цьому всесвіті деякі з Месників та Людей Ікс об’єднані, причому герої в цій реальності також раніше були пов’язані з Кангом Завойовником. Професор Ікс (хто саме його грає, поки що невідомо) та Бінар (Лашана Лінч) будуть у центрі уваги цього всесвіту, а браслети останнього відіграватимуть важливу роль.

Зараз вся увага прикута до процесу кастингу акторів на ролі в фільмі «Люди Ікс». Очікується, що цей процес розпочнеться на початку 2025 року, всього навсього за кілька місяців до початку зйомок.

Варто зазначити, що інформація ніяк не підтвердилася, тому її слід сприймати виключно як чутки. Якщо реліз дійсно відбудеться у 2026 році, то анонс можна очікувати вже цього року. Не виключено, що тизер буде у фільмі “Дедпул і Росомаха.

Прокрутити вгору