Головна » Дебют Генрі Кавілла в Марвел – нові інсайдерські витоки

Дебют Генрі Кавілла в Марвел – нові інсайдерські витоки

Дебют Генрі Кавілла в Марвел
Дебют Генрі Кавілла в Марвел

Джерело інсайдерської інформації зі світу Marvel, інсайдер Алекс Перес, поділився деякими цікавими подробицями про майбутні проєкти студії.

Ці повідомлення, звичайно ж, викликали хвилю інтересу у фанатів кіновсесвіту коміксів. Давайте подивимося, про що повідомило це досить надійне джерело.

Світова війна Халка та Альянс героїв

Однією з головних тем, на якій наголосив Перес, є конфлікт, очікуваний під час екранізації сюжетної арки про Халка про світову війну (вона буде представлена в одній із нових частин «Месників»). Цей епічний сюжет обіцяє об’єднати героїв «вуличного рівня», зануривши їх у події, які перевернуть ідею всього кінематографічного всесвіту з ніг на голову.

Генрі Кавілл і його загадковий характер

Інсайдер підтверджує, що Генрі Кавілл вже підписав контракт з Marvel Studios. Однак поки невідомо, кого він зіграє. Очікується, що ця таємниця буде розгадана вже у 2024 році.

Росомаху не замінять. Поки що

Навряд чи будь-який актор, який зіграв варіант Логана у фільмі «Дедпул і Росомаха», взяв би на себе роль героя в головному кінематографічному всесвіті Marvel. Інші інсайдери вказують на те, що персонаж не з’явиться найближчим часом – судячи з усього, студія не хоче швидко замінювати Х’ю Джекмана.

Месники: Нові герої, нові події

Важливим моментом стало підтвердження присутності активних Месників в MCU. За словами Переса, в даний час в команду входять Капітан Марвел, Вонг, Шан-Чі, Кеті Чен (дівчина Шан-Чі) і Брюс Беннер. Це змушує нас задуматися, як ця група героїв буде розширюватися в майбутньому.

Отже, завдяки інформації, наданій Алексом Пересом, ми можемо лише уявити, які захоплюючі історії та персонажі чекають на нас у найближчі роки у світі Marvel. Однак, як завжди, доводиться чекати офіційних підтверджень від студії.

Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Прокрутка до верху