Головна » Фанати знімають свій «Зелений ліхтар», без DC і Джеймса Гана

Фанати знімають свій «Зелений ліхтар», без DC і Джеймса Гана

Фанати знімають свій «Зелений ліхтар»
Фанати знімають свій «Зелений ліхтар»

Фанатські фільми продовжують дивувати своєю креативністю та пристрастю до оригінального матеріалу. Одним з нових проектів в цій сфері є фільм «Зелений ліхтар». Нещодавно в мережі з’явилися перші фото зі зйомок, які відразу привернули увагу шанувальників всесвіту DC.

Перші кадри показують приголомшливий костюм головного героя та увагу до деталей. Творці фанатського фільму явно надихалися коміксами про Ліхтаря. Це свідчить про високий рівень технічної підготовки команди, і (в теорії) також може означати використання сучасних технологій у створенні спецефектів.

У центрі історії, судячи з усього, опиниться Хел Джордан, який постає в класичному зеленому образі. Загалом герой нагадує Райана Рейнольдса в цій ролі з провального фільму Warner Bros.

Хоча про сюжет майбутнього фільму нічого невідомо, перші кадри дають деякі натяки. Видно, що Хел Джордан буде не єдиним Зеленим Ліхтарем, який з’явиться у фільмі. На одному фото можна побачити ще одного члена Корпусу Зелених Ліхтарів – Сінестро. Це змусило шанувальників припустити, що фільм може включати сюжетні лінії про сходження Хела Джордана та його взаємодію з іншими Ліхтарями.

Фанатський фільм «Зелений ліхтар» створюється групою ентузіастів, багато з яких мають досвід роботи в кіноіндустрії. Загалом, залишилося дочекатися прем’єри.

Також у розробці знаходиться серія «Ліхтарі», яка стане частиною перезавантаженого всесвіту DC під керівництвом Джеймса Ганна та Пітера Сафрана.

Також читайте: Таємничий тизер DC Джеймса Ганна показує Зелений Ліхтар

Прокрутка до верху